Muži a sex

Príspevok v téme: Muži a sex
tygr

Su muzi este schopni sa o ženu snažiť alebo uz vsetci len ocakavaju lacný a rýchly sex ? Mam na mysli normálnych zdravych pekných inteligentných mužov. Stačia im šľapky a zlatokopky? Ked žena očakáva že vzťah sa bude vyvíjať dlhšiu dobu a sex bude az ked si bude istá že to je ozaj vzťah a nie známosť, koľko mužov je ochotných čakať, a ako dlho? Otázka sa týka generácie po 30 ke ktora ma prvý sex a nejake tie vzťahy dávno za sebou.

[zruseny19]

podla mna nemas pravdu.. nechcu hned sex, mozno vacsina ano, ale urcite niesi sama kto potrebuje najprv zistit ci ten dotycny clovek stoji za to mat sex... cize treba len hladat,chodit s otvorenymi ocami,urcite sa niekto najde,nepochybujem.

tygr

Som po rozchode , rozpade dlhodobého vzťahu a nemám extra skúsenosti s randenim. Neviem ako to teraz chodí, či to vôbec ma nejaký zmysel sa o niečo snažiť ak každý chce hned sex. Je jasné že žiadny z nich nechce slapku, ktora sa vyspí s každým, ale chcú ( myslím si) čo najskor sex. To že sex len tak dávajú len ľahké devy je len môj osobný názor, možno je to normálna súčasť rande. Ja nedokážem tak rychlo zistiť či mam o toho muža záujem, potrebujem ho oveľa oveľa lepšie spoznať. No a neviem, či som neni brzda:) a či mam v tej konkurencii vôbec šancu niekoho nájsť.

kafe

A načo by ti bolo 500 mužov, čo sú ochotní čakať na sex so svojou vyvolenou? Ak nevieš nájsť jedného, tak sa pohybuješ v zlej spoločnosti, páčia sa ti práve tie nevhodné typy mužov, alebo je niečo zle s tebou a potrebuješ len dozrieť.
A ešte drobnosť, chlap čo má vedľa seba zlatokopku je rovnako prázdny a vypatlaný ako tá zlatokopka. Takže neexistuje dobrý, normálny, inteligentný muž, ktorého využíva tá zlá a skazená zlatokopka.

[zruseny19]

tak,tak. niekto ma "stastie" na debilov lebo sa zle zamiluje permanentne.. ale existuji na svete chlapi, ktori stoja zato. treba hladat. oplati sa..

Veronika_27

Súhlasím s fruttiou, ked je chlap fakt zamilovaný, počká si :) ako ten môj, hoci patrí do kategórie 20 a viac :)
Treba len vedieť chlapa odhadnúť :)

[zruseny19]

"Mam na mysli normálnych zdravych pekných inteligentných mužov." - tym nestacia slapky a zlatokopky. Debilom ano.
Muzi ked sa zamiluju tak su ochotni cakat istu dobu :)