Bolesti po mazlení s priatelom - v oblasti hrudníka

Príspevok v téme: Bolesti po mazlení s priatelom - v oblasti hrudníka
napochybach

dobrý den,
mám seriozny problém,tak vas poprosím len rady k veci.
s partnerom sme praktizovali ,kedze som mala menzes,mazlenie tak,ze on sa urobil na moje prsia,avsak takym sposobom,ze mal penis medzi mojimi prsiami n hrudniku,pohyboval sa ,bolelo ma to trosku pri samotnom akte,lebo samozrejme ,aby dosiahol vyvrcholenie musel sa tam taky " tvrdy " pohybovať,spravili sme to dvakrat pocas dvoch dni a mna to dnes na den tretí zacalo velmi boliet,ta oblasť,neskutocne ma to boli,nemozem ani poriadne dychat,mam pocit,ze sa "udusím" ..
skusali sme to prvykrat,preto s tym nemam skusenosti,co s tym teraz ?myslite,ze mi mohol nejako ublizit ?
dakujem Vam za vsetky dobre mienene rady

napochybach

xxy no bolo to dost divoke,on sice nezvykne byt taky divoky,ale akosi sa rozsupol vtedy :(ja som bola stastna,ked som ho videla v takom stave( bol az prilis nazhaveny),a taky nebyva ,tak ma to potesilo,tak som mu vyhovela a pozri sa teraz ako som dopadla,ma to takl bolí ,sakra ..
a jasne,uz nikdy to nebudeme takto robiť ...to sa neopúlatí potom a on je teraz vysmiaty ...

napochybach

ja len dufam,ze to prejde same od seba,lebo za akym lekarom by som zasla ?a co by som mu povedala ?:D:D netuším ....

ved jasne..nabuduce to uz nebudeme tak robit,ale toto bolo po prve a to preto ..asi ma tak bolí ...

BCmia myslis,ze mi nemal cim poskodit ?
pomliazdit mi nieco mohol

boli ma to stale,aj ked dycham,najma ako je srdce a tak mi to az " vystreluje " .ako sa vraví ....

a nemam tam inak viditelne nic ,ziadna modrina,ani flak,ani nic ...len asi dost ublizene,len neviem,co s tym :( dost je ta bolest neprijemna a taka tupa ..

Lulu2011

ja neviem, ci ti mohol ublizit, no mohol, ale skor to mas len dost otlacene a prejde to, ak do týždna nie, chod za dr. ale neviem comu povies, co sa ti stalo :D povies, ze ti lopta vybila dych :))

vebe

V tej oblasti sa nachadza hrudna kost, upony rebier a rebra. Ak si zacnete sami rukou tlacit na oblast hrudnej kosti a uponov rebier na tuto kost,tak je to dost bolestive nie to, ze pol hodinu nejakej aktivity v tejto oblasti. Myslim si, ze ide o formu pomliazdeniny a to co ta boli je okostnica a tie upony rebier. Ako to boli, ked sa clovek udrie do pistaly (predkolenie)? no tak toto je nieco podobne. Okostnica je velmi velmi citliva a vie byt pricinou silnej bolesti

BcMia

určite ti to prejde samé od seba, neboj. Nemal ti tým čo poškodiť. Nabudúce to takto nerobte dve hodiny. Treba ten gel, aj keď je prirodzene vlhký no asi to nestačí..

napochybach

rebra ?ale co s tym maju rebra ?ved tam je skor hrudny kos,

no myslim,ze si nenamyslam,teda istotne nie,normalne to citim,boli ma to tam ,aj prsia ,aj cela ta oblast od krku az pod prsia ..
ale to je asi normalny "stav" po tom,ze sa trikrat spravil ,tj,nejaka pol hodina istotne,asi je to len " poudierane " ...

ako,ono ma to bolelo celkom aj,ked mi to "robil " ,ale nie zase az tak,ze by som to nemohla vydrzat,to nie ...
a problem je asi aj ten,ze ...ja som sa pri tom akte,akosi tak vypla v chrbate ,ako "mostík " ,aby to on mal lahsie,on sedel obkrocmo na mne a akoby " prirazal " do mna ,na prsia ..zvrchu ..a preto ma to mozno bolí ...

myslite si,ze mi naozaj mohol " nieco poskodit tam " ?ublizit ?okrem " poudierania " ?ktore do tyzdna prejde ?
lebo ja naozaj neviem,nejake pomliazdeniny male,alebo co ...je to mozne ?