Co si mysliete o Marihuane?

lost

jedine co s tym ziskaju je marihuanova turistika :)

osobne ak by som si to chcel kupit, tak by som si tam este isiel aj natankovat, nakupit na mesiac potravin, nejake to oblecenie a v lekarni lieky..

a zas by retardovany stat prisiel o mnoho dani a DPH. velmi zly manazment ma tato krajina :D ono totiz nema ziadny :D

lost

wowo1

no ale ak by to u nas uzakonili tiez, tak by pokazili BIZNIS tym protidrogovym kvazihrdinom-odbornikom :)

stavim sa ze to distribuju :D pretoze to je neskodne a pri najhorsom ak ich chytia tak ako clovek veci znaly, sa z toho vykeca :)

wowo1

v cechach legalna na vlastne potreby.predava sa v lekarni od buduceho mesiaca...na slovenku to v spravach radsej taja,,pozri si spravy ceskej telky nejaky archiv,,, ct24 s heslom marihuana,,,,je to hanba co vtlkaju slovensky polo odbornici do katolickeho slovenska..verejna mienka je tu postavena na kecoch caplovica alebo ineho polointeligenta,alebo par dogmatickych katolikov, ktory mali problem kedysi uznast to zem sa toci..tak zaostale je dnes slovensko a slovensky odborny svet...ZDORAZNUJEM V CECHACH SA PREDaVA V LEKARNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!MILY ODBORNICI S PROTIDORGOVEHO...TREBA STUDOVAT svetove zahranicne VYSKUMNE PRACE !!! Kontaktovat odbornikov v ceskych protidrogovych centrach!!!!!!!! chodit na konferencie do vedecky pokrocilejsie naroda kde uz funguje vyskum nie ako na slovenku.Treba sa pytat PROFESOROV napr v cechcach,,biochemikov,psychiatrov neurologov, Marihuana sa Predava v lekarni!!!!!!!!!!!!!!!!!!prosim overte si to na googly,,a hlavne sa viac vzdelajte....

doubledog

ale samozrejme, treba uznat, ze mnoho ludi marihuanu konzumuje ako rekreacnu drogu a jej liecebne ucinky pouzivaju len ako alibi.
ale to je len dosledok fixacie nasej spolocnosti na alkohol.

doubledog

marihuana ako liecivo sa podava vacsinou inak ako fajcenim (vacsinou su to vytazky, oleje, tinktury, pripadne inhalaciou odparovanim)
prave preto, aby sa minimalizoval negativny ucinok fajcenia.
liecebny ucinok marihuany alebo konope je preskumany celkom dobre.

a aj s tou rakovinou to nie je take horuce, spojitost fajcenia marihuany a rakoviny pluc sa zatial pokial viem nepotvrdila.

ja takisto poznam ludi, ktorym ako jedine liecivo realne pomaha iba marihuana.

jahodka123

Fajčil si niekedy marišu? Fajčil si ju viac ako 1-2 krát? Máš niekoho vo svojom okolí, kto ju fajčí dlhodobo, aby si vôbec vedel posúdiť, čo to je za rastlinu, aké má účinky a čo (ne)spôsobuje, aby si vôbec mohol tvrdiť to, čo tu tvrdíš? Alebo si si zas len prečítal nejaký "múdry" článok alebo videl nejakú "inteligentnú" reláciu ? Myslela som si...Inak by si tu nešíril hovadiny typu rakovina plúc a pod. Ako mysli si ČO CHCEŠ, ale nerozširuj tie bludy aspoň po okolí a neoblbuj ďalších ludí. Ak chceš byť ty neuvedomelý, tak si buď. Neťahaj do toho aj ostatných.

0vecka

lol prave preto som to povedal lebo fajcenie marihuany sposobuje rakovinu pluc ... a teraz sme sa dozvedeli ze sa niekto s tym vyliecil...