EFFACLAR

kollerka

mne Efaclar K nijak nepomohol, možno zo začiatku sa mi zlepšila pleť. No teraz chcem vyskúšať Aknestop od Ryoru(čistiaci gél, pleť.vodu a krém) vraj je to veľmi dobrá kozmetika a určite aj lacnejšia. Mám zatiaľ Aknestop roll tyčinku a tá je fakt dobrá, keď mi vybehne niejaká vyrážka tak to rýchlejšie vysuší a zahojí...

miriaminka

pred par rokmi som mala akne a pouzivala som vichy, nevyhovoval mi a z viacerych stran pocujem, ze vobec nie je kvalitny:( Effaclar som mala tiez a nic moc mi s pletou neurobil, mala som ju vysusenu. Avene by mohlo byt dobre, lebo ze vraj je take jemnejsie, tak skus to. Ale vichy urcite nie, aj v testoch vychadza zle.

lillla

ahoj..mam problemy s tvarou?moze mi niekto pomoct?? mam ju mastnu, alebo suchu a strasne vela ciernych bodiek,rozmyslam nad radomEffaclar(la roche possay), Avéne, a Vichy-skinset...baby co by ste mi poradili? tieto 3 vecy su vraj fakt kvalita... pomoc

smobi

pouzivala som kozmetiku la roche asi rok a pol a povedala by som, ze som zbytocne vyhodila peniaze do vzduchu a este som si aj uskodila. treba si vsimat, ci po pouziti nejakeho pripravku nebudes mat trochu cervensiu tvar. ja som ani nevedela a cely cas mi tvar skor drazdila.

a este tolko, ze nie vzdy treba pouzivat zazracne kremy proti vyrazkam. zacala som pouzivat obycajnu cistu kozmetiku, teda len krem a raz za cas peeling a masku a mozem povedat, ze uz mam tvar takmer cistu. a nezabudajte ne pitny rezim!

sofija

Ja ho puzivam ..teda Effaclar K,ten je uzasny...mne teda dost pomohol,nato ze som niekedy nemohla ani na ulicu(myslim to vazne)...pouzivam aj cistiaci gel a mala som aj pletovu vodu,ale kedze stoji skoro 400sk cakala by som od nej viac,tak si kupujem greenline za 130-sk a som rada ze som rada :D

steffi

piavana podla mna skus prv vzorku ak sa da zakupit nakolko kazdy ma iny typ pokozky a niekomu moze robit dobre inemu zase pravy opak:)