Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bozky

Príspevok v téme: Bozky
unnamed

Ahoj..
Mam jeden problem,
Jedna sa o pobozkanie partnerky..
Neviem ako prijst nato , akym bozkom pobozkat partnerku nakolko niesom skuseny .. A vobec mam problem stym pobozkat ju nakolko nemam taku "prax" .. Je to aj dovod preco nemam momentalne priatelku , nieje problemom najst si ale problem je odhodlat sa k pobozkaniu nakolko si neverim ze by som to robil spravne .. skuste hodit nejaky typ z vlastnej skusenosti napriklad ..

Patinka

Ja som sa bozkávala už 3 krát, takže začiatočník, no vôbec mi to nešlo a ani nejde, každý vraví že to ide samo, ale u mňa to tak nejde, vždy niekoho kusnem do pery, alebo si zbijeme zuby, pre mňa to je hotová veda.. :/

kajca

Pocuj, to sa naucis hned po prvej skusenosti.A neskuseni chalani su predsa zlati, ziari z nich nevinnost.A to,ze sa obavas zlyhania ci chyby je uplne normalne a tvoja partnerka urcite oceni,ze sa snazis,nikto po tebe nechce nadpriemerny vykon.Laska nie je dosahovanie urcitej urovne bozkavania,bozk je len jedna z veci, ktore ju obohacuju, tak sa neboj,ak ta ma rada nenecha ta len kvoli malej chybicke pri bozkavani:)

RUDY

POCUJ CHLAPE NEMAS SA COHO BAT. UVIDIS KED RAZ ZACNES NEBUDES VEDIET PRESTAT ALEBO ASPON U MNA TO TAK FUNGOVALO:) A NEMAL BY SI SA PRED BABAMI HANBIT SU TO TAKE ISTE BYTOSTI AKO TY TAK ZIADEN STRACH A HURA NA DIEVCENSKE JAZYCKY

hanna

Nemas sa coho bat ja som sa tiez bala ze to nebudem vediet a moj chalan bol tiez taky hanblivy ako ty tak som vzala iniciativu do vlastnych ruk a to som sa predtym vobec nebozkavala! Je to uplne lahke niet tam co pokazit, naozaj :-)

jedenastka

nothing,tak zrozumitelne a milo napisane k tejto teme daj ale modru bodku-odborník,lebo je to na odbornej urovnia aj zacietocník podla tvojej rady to zvladne idem si to este raz precitat je to take romanticke dakujem

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.