Môžem sa dostať z hotelovej ak. na medicínu?

Príspevok v téme: Môžem sa dostať z hotelovej ak. na medicínu?
kiki5599

Rada by som šla na medicínu pred rokom ma to nadchlo akosi. Tento rok idem do 5. ročníka Hotelovej akadémie. Biologiu ani chémiu vôbec nemáme tak by som sa to doučovala celý šk. rok čo sa učia na gympli, aj na doučovanie z chémie by som chodila. Myslíte si že sa do dá zvládnuť? Aké sú požiadavky na prijatie na túto školu pretože si myslím že budú brať aj to že som z hotelovej tak budú uprednostnovať gymnázium. Ďakujem vopred za rady

xxy

dohnat celu chemiu a biologiu z gympla za 1 rok este popri tvojej maturite? hovori sa ze nic nie je nemozne, ale toto je silne kafe. ako ta to nadchlo? nadchla ta biologia chemia, ktoru si nemala? zaujimaju ta tie predmety?

ajajaja

nebudu uprednostnovat gymnazistov, jedine kriterium su BODY ziskane na prijimackach. ak si zabezpecis kvalitne doucovanie , najlepsie u niekoho ,kto uz ma skusenosti s doucovanim na medinu, tak neni problem sa dostat (plus este podmienka, ze nieco ti do hlavy naleje a fakt tomu bude rozumiet)...

ak chces istotu, tak chod skusit blavu (bud szu alebo uk) , tam mas totiz aj modelove otazky, z kt.je test a ked sa tie naucis poriadne,tak sa dostanes...trochu horsie to je s martinom tam take modelovky nie su, bud ti otazky sadnu abo nie