Otazka pre RNG

Príspevok v téme: Otazka pre RNG
rianah

dobry den RNG, ako odbornika by som sa vas chcela opytat, uz pol roka ma trapia zapaly posvy...najprv nespecificke pálenie sliznic, biely vytok( ale v kultivaciach nesnasli absolutne nic orem laktobacila) a teraz po dobrat atb aj e-coli, gardnerellu vaginalis, nejaky corynebacterium, vstetky vysetrenia u lekarov-gynekolog-urolog-obvodny-imunolog-krcny stali doslova za nic, minula som kopec penazi za lieky ktore nepomahaju, stale mam pálenie sliznic okoli vulvy a biely vytok. v prvom rade by bolo dobre posilnit viralu imunitu ako ste pisal a teraz s aspolieham uz len na alternativnu medicinu, kedze klasicka mi nevie pomoct. kupila som si pripravok sandre de drago, a pisu ze sa mozu robit vyplachy posvy 3 kvapky na liter vody, neje to slaby roztok? co ine by ste este odporucal okrem toho pripravku? dakujem vam

RNG

V prirode je hromada jedov, ale aj velka hromada uzitocnych latok.
To z roznych vyskumov a tradicneho bylinkarstva z minulosti nasli mnohi vyskumnici a tak zacali rozne podniky vyrabat potravinove doplnky, ktore obsahuju ucinne latky, ale nemaju ziadne skodlive postranne ucinky.
Na volny trh su schvalene lekarskymi komisiami na to urcenymi, pre to hocvorit o skodlivosti potravinovych doplnkov, co su povolene a schvalene je samozrejme loz, ktoru vypusta ako kacice farmaceuticky priemysel, ked mu utecu zakaznici s prirodnymi produktami, miesto patentovanych farmaceutik.A rozsiruje to cez nimi ovladanu tlac a komunikacie po celom svete.
Napriek tomu napr v USA v roku 2008 nezomrel nikto na nasledky potravinovych doplnkov, ale na lieky si priznali lekari oficialne od 120 000 az po 400 000, a to este nezahrnovalo ani chemoterapiu. Tj smrt z predpisovych liekov je na tretom mieste, oficialne!!!!

V USA je vyse 15 000 reputabilnych lekarov cop sa odvazia, a s uspoechom, tieto predpisovat. Je to lenm 1.5% zo vsetkych lekarov v USA, ale co je zarazajuce je, ze az 90% lekarov na seba e a svojej rodine pouziva potravinove doplnky, ktore nepredpisuju svopjim pacientom. Nuz asi ale vedia, pre co ich sami beru, a je jasne, pre co sa pod tlakom lekarskeho priemyslu neodvazia predpisovat tieto inym, aby sa nedajboze nedostali na "ciernu listinu" a nezacali ich prenasledovat roznymi sposobmi, od obvineni zo "sarlatanstva", sudenia az po
znicene kredity v bankach, vyhodenie z lekarskych spolocnosti a podobne.
Medicky monopol nedovoli ziadnu prirodnu "konkurenciu", ale napriek tomu sa niektori lekaro zdruzili (aby ich nemohli "utopit") a prevadzaju liecenie s prirodnymi produktami. Mnohi museli utiect z USA do Mexika, alebo na ostrovy, ked bol na nich tlak prilis velky. In i sa brania tym, ze to robia potajomky, bez akejkovek vonkajsej reklamy

pan d.

Ja si myslim, ze byliny su horsie jedy ako lieky a ludia o tom ani nevedia, lebo tomu veria. Moj otec pil caj z plavuna a teraz po rokoch sme citali, ze zabe by stacila lyzicka, aby scipla. Tak co mu pomohlo, hadam nie ta jedovata bylina, este dobre, ze sa neotravil.

rianah

no to ano, mas pravdu, robia co vedia, ale ked si vas zacnu prehadzovat ako horuci zemiak tak to ide na nervy no...pol roka beham polekaroch a stale problem,. tak som sa riozhodla riesit tuto pre mna doslova zufalu situaciu tymto sposobom, prirodnou medicinou, ta funguje tisicrocia, zatial co klasicka nejak 100 rokov..tak hadam to zaberie a pomoze mi to:)

RNG

Nebud prilis prisna na lekarov, robia co vedia. Zialbohu nepoznaju prirodne prostriedky(cest vynimkam, co sa s tym zaoberaju aj napriek prenasledovaniu), len farmaceuticke chemicke lieky, lebo len to ich na skolach ucia.
Ale ich pocet, tj tych , co pouzivaju ine prostriedky, nez farmaceutika, rastie a aj mnohi lekari, co druhym predpisuju len farmaceuticke lieky v sukromi na sebe pouzivaju doplnky potravy a rozne ine dosial neschvalene metody.
V USA az 90% lekarov pouziva sukromne na seba a rodine rozne potravinove doplnky, tj "lady sa lamu",aj ked sa ich neodvazia predpisat pacientom zo strachu pred prenasledovanim.

rianah

okje dakujem ti velmi velmi pekne za rady, hadam sa z tych zdravotnych problemov vymotam, kazdopadne som klasickej medicine a lekarom prestala verit, lebo mi nepomohli, tak hadam pomoze priroda

RNG

Zozen si minimalne psylium, inulin a jedz jablka na pektiny.
Probiotika potrebuju tiez pestru "stravu", tak ako aj my.
Vemica.eu ma na Slovensku vyborne ceny na inulin, psylium aj lecitin

RNG

Podla mojich informacii, asi najlacnejsie to dostanes cez iherb.com , tj GSE plus postovne na Slovensko. Jedna 4 ozs GSE flasticka ti vydrzi cely rok, lebo je v nej az 4000 kvapiek a na liter roztoku staci dat do litra vody len 60 kvapiek GSE.

rianah

oki dakujem velmi pekne za rady:), ten roztok GSE kupim, alebo objednam kde? lebo som nasla na nete viac predajcov.

RNG

Sangre de Grado je antimikrobialne, protizapalove a dokonca potlaca aj niektore virusy. Za pokus to stoji, hoci na vyplach by som radil aspon 2=3 x tak silny roztok ako radi vyrobca.