Nájsť prácu..

Príspevok v téme: Nájsť prácu..
robotanieje

AHOJTE absolventi..ako sa vam dari hladat si novu robotu ?
Lebo ja uz som na nervy ze vsade davaju 3 rokov, 5 rokov prax potrebna- akoby som nebla od rana do vecera v skole kazdy den, kedy som mala stihat praxovat?

Btw. nahodou okrem profesia.sk a topjobs a kariera.sk nejake typy na pracovne portali nemate???

dakujem :))))

0vecka

2 capricorn staci nieco vediet a zamestnavatelia sa o teba pobiju... ale ked vies vykladat kamion tak nemozes cakat ze sa pojdu pretrhnut aby si prave ty prave ich kamion vylozil

capricorn

sa smejes :) vyskusaj a uvydis :) su vsade aj v bankach najdes jedneho poliaka co roby ucty pl,cz a sk hovoriacim :)

capricorn

staraskola : :) -si uz bol niekde vonku?vies ako to tam chodi? taras sprostosti,myslis ze vonku co ? v skladoch v GB im bude lepsie robyt par hodin?naucia sa tam max polski a zarobia po zaplateni stravy aj ubytka 300 libier :) velmi lahko si to predstavujes :)

pan d.

Hej, berieme len mladych, nadanych, ambicioznych, zdravych, peknych s patrocnou praxou:DDD
Vyjebte sa na to, zacnite v odboroch, kde to len tak fici, lebo budete cakat na godota, staci vam len flexibilita.

milli11

Tiez zboznujem ponuky prace typu:

Prijmeme 20 r. ludi s 5 r. praxou. :DDD

Nechcu ani ludi okolo 40-50, lebo uz su vraj stari. Hoci vacsina tychto ludi ma uz velke deti, takze nehrozi, ze by kvoli detom brali vela marodiek.

predsa

Začni podnikať. Sice skrachujes a narobis si dlhý ale aspoň ziskas skúsenosti. Kup si auto, sprav si vodičák a chod robiť taxikara. Nauc sa niečo užitočné, napr programovat, jazyky, masersky kurz, chod robiť na stavbu...

letoleto

No vies ono je to tak.
Po skonceni skoly nezoberu pretoze nemaju absolventi prax.
Matky po materskej nezoberu pretoze maju male deti.
A starsia generacia ma zasa smolu lebo je tam podmienka DOBRY ZDRAVOTNY STAV.
Takze asi tak.