Ako schudnem?

Terka777

Tak to je dobre :D Nie diety!! Dieta je na nic, zato detoxikacia je dobra pre cely organizmus.. Musis si zistit co je pre teba najvhodnejsie. Ja niesom nejaky odbornik aby som ti tu radila co mas kedy jest. Proste zmen jedalnicek na zdravsi. Rozne rady a tipy najdes na nete. Je toho vela.. navstiv stranku chudnutie-ako.sk a opytaj sa mira veseleho :)

Terka777

Vyskusaj :) celozrnne mozes v pohode ale to len tak rano vecer uz nie, ale kvalitne. Lebo niektore vyrobky maju napisane "celozrnne" a neskor zistis ze su vlastne vecsinou z bielej-psenicnej muky :/ Takze kvalitne pecivo celozrnne.. to si uz najdes na nete. A ked uz nepomoze ani to skus si urobit nejaku detoxikaciu.. :P A nepijes nahodou vela pivka? :DD

jane13

myslite že to je chlebom?múkou?sice moja práca je často sedavá,menej pohybu,ale myslim ze to tým nebude!
takze vyskusam nejest mukove potraviny?cim by som si to mohol nahradit?

melon89

mam ten isty problem.Som relativne chudí na pohlad ale posledne mesiace mi rastie do brucha.Je to nepriemne na pocit aj ked sa najem citim sa taky tlak plny-nafuknuty.Nechcem skončiť ako poniekori muži pupkači.Je to nechutne.Co stym robiť ?,:(

Terka777

Niektorí ľudia majú intoleranciu k lepku-chlebu, koláčom a iným potravinám z bielej múky (aj ja patrím bohužiaľ medzi nich). Keď zjem chleba, rožok alebo koláč strašne sa nafúknem a som potom taká celý deň + som opuchnutá v tvári jak keby som na nej celý deň ležala alebo čo. Cestoviny mi ale nerobia problém trebárs keď si dám paprikáš s haluškami tak mám brucho normál a to preto lebo chleba a cestoviny sa trochu odlišujú spracovaním. Aj keď som chcela schudnúť tak som vyradila chlieb (cestoviny som nechala) a výsledky som videla už za pár dní :)