V cudzej krajine proti vlastnej voli

Príspevok v téme: V cudzej krajine proti vlastnej voli
HeavenHell

Ahojte mam 19 rokov a mam otca z Libye cely zivot som zila na slovensku no v aprili som tu prisla ale s tym ze vratit sa mozem hocikedy na Slovensko.. mam letenku na 29teho rezervovanu ale teraz matka vymysla a nechce aby som sa este vratila. pretoze sa boji ze oapt budem vyvadat hluposti myslim ako alkohol atake veci ale pritom to je uplna hlupost chcem sa vratit do skoly opat ... v novembri som bola hospitalizovana kvoli bulimii a castejsiemu pitiu ale vobec uz nepijem a ani nato nemyslim to obdobie som uz pustila z hlavy no ona to nechce pripustit, chce ma tu nasilu nechat a otec ma domov neposle pokial ona nechce ake mam moznosti? som tu nestastna a chcem sa vratit.. prosim poradte mi co mozem robit a poprosim hlupe komentare si odpustite

bingham

milly

ja som co sa tyka vztahov uplne normalny...ina si skor ty :D (a uz ti to bolo vysvetlene aj v inej teme) :)

rezen

Veď ťa tam nikto nedrží. Nerozumiem čo máš za problém. Kúp si letenku a chod domov, myslíš že ťa mama domov nepustí? Tak si nájdi prácu, ubytko a dorob školu.

HeavenHell

ano na slovensku zijem len ja s mamou, uz som sa s nou snazila rozpravat proste s nou sa neda ma stale vlastnu pravdu a zije len z tych myslienok a z tej predstavy ze ked s avratim tka to bude asi horor alebo ja neviem ale pritom chcem zacat len normalne tma dokoncit skolu a potom na vysku do uk vobec nic nemam v plane doma nejake kokotiny roit alebo co..a tu jendoducho neviem toto je uplne iny zivot ako oco mi dava vsetko naozaj ma kransy dom bazen ale .. nemam tu napr volny pohyb tu dievcata nechodia len tak s kamaratkami von napriklad alebo co ja viem proste jednoducho je to zivot ktory nechcem viest ..je to super miesot na dovolenky ale nie na zivot aspon pre mna nie..a neviem co mam teraz robit matka je neoblomna a neuvedomuje si asi ze ten strach by mala aj o 5 rokov trebars :-/

rysavazabkaa

V prvom rade ti uplne zavidim ze mas otca z Libye :) Ja chcem mat tiez take interkontinentalne babo :)Ale k teme :) Paci sa mi ze ta otec ,,pusti'' na slovesnko v takychto pripadoch sa stava ze to vacsinou to nechce otec.Tak neviem kde sa stala chyba ale asi si mala na slovensku horsi vztah s mamou? Zijete len same dve alebo mas este nejakch surodencov? Mozno sa snou skus porozpravat alebo tak .Niekde je chyba a treba ju najst a riesit.

Preco si vlastne tam nestastna?