Zavidim tehulkam..

Príspevok v téme: Zavidim tehulkam..
Demelia

Ahojte. S manzelom sme sa pokusali o babo, ale potom mi zacal haprovat menzes. Vlastne ten mesiac ako sme si robili babo, tak som nedostala.... myslela som si, ze som v tom...ale test bol negativny. Bola som na vysetreniach aby zistili preco to nemam... vsetko som mala ok, aj sono, aj krvicku. Teraz beriem nejake homeopatika a cakam kedy to dostanem, doktorka povedala, ze to pride samo, lebo vraj som v poriadku, ze ani ona to celkom nechape... Tak cakam, je mi vsak nesmierne luto ze nemozeme teraz pracovat ani na babatku. Kopec znamych je tehotnych, aj svagrina...a mne je smutno, ze nam sa nedari. Zoziera ma to, manzel hovori nech to tak neberiem, ze ked sa moje telo spamata tak pojdeme na to, ale tak ja by som tak chcela aby to uz bolo. Zavidim proste tehulkam ich bruska a to ze sa stanu maminkami....ked ja neviem kedy tou maminkou budem a ci vobec sa nam to podari :-(

Demelia

Veonika 27, ja som napriklad pred rokom vobec nechcela deticky este, ale ked moja sestra porodila tak som to niekde vo mne prebudilo...tie materinske pudy :-) Ono to musi raz prist na kazdu :-)

Musim byt trpezliva... dakujem za povzbudenia, pomohli ste mi ani neviete ako. Aspon na dusi :-)

Demelia

Lulu vraj ked beriem to co mi dala doktorka tak by som nemala otehotniet, lebo to nesmu brat tehulky :-( Ma mi to vraj pomoct upravit cyklus, ale nemam pocit ze mi to pomaha...uz to beriem druhy mesiac a nic som nedostala, tak pochybujem ze mi to nieco upravuje :-(

Veronika_27

Demelia :)
môj priateľ by bol rád, kebyže už aj ja takto zmýšľam, no ja sa na to ešte nejako necítim. Hoci deti milujem a tiež nejaké chcem v budúcnosti mať.

Ako píšu všetky tieto milé ženy :) Daj tomu čas, raz to určite príde a bude to o to krajšie zistenie :) Priateľova sestra sa s manželom dlhé roky snažili o dieťatko - nič. Po pár rokoch čakania sa im podarilo jedno krásne dievčatko a o dva roky ďalšie :))) Neboj, všetko má svoj čas.

Demelia

Ja viem, ze je to aj o psychike, viem, ze by som to tak nemala brat...ale ked kazdu chvilku je niektora kamoska alebo znama tehotna..vtedy ma chyti taka lutost :-( Teraz najnovsie mam trochu stres aj za ten menzes... meska mi to 2 mesiace a to sa mi zda velmi vela. Doktorka sa ale tvari, ze to nie je nic tragicke.

Inak dakujem za komenty :-)

marulka

Ahoj Demelia,
presne ako pise 2bodka, je to doslova a dopismena pravda...uzivajte si spolocne milovanie, ved sa lubite ... uvidis pride to ked to nebudes cakat... a preco ti nedosiel menzes, no mozno len kvoli psychike a tomu ako velmi si prajes cakat babätko...Uvolni sa a uzivaj si s manzelom kazdu volnu spolocnu chvilku, cas ktori mate jeden pre druheho, lebo ver, ked pride babätko uz to tak nebude :))))

Drzim palce :)
Mari

2bodka

Vsetko je tak, ako ma byt, ak bude vhodne, aby si otehotnela, tak otehotnies :) Prestan sa na to sustredit a skus si uzivat sex bez myslienky na to, ze chces "vyrobit" dieta :) potom to pride samo :)