Prečo mešká menštruácia?

Príspevok v téme: Prečo mešká menštruácia?
biela mačka

mám 37 rokov a väčšinou mi cyklus začínal už na 20. až 25. deň. Naposledy som ale mala menzes 23. júla. Bola som po jeho skončení chorá - zapálené mandle, brala som antibiotiká. Vraj tie môžu menštruáciu oddialiť. S partnerom som mala styk len s ochranou - teda vtedy, keď ejakuloval. Skúšali sme to aj bez ochrany, ale keď sa neurobil, tak vtedy som asi ťažko mohla otehotnieť. Ale vraj ani prezervatív nie je 100percentne spoľahlivý. Mne by nevadilo, keby som bola tehotná, veď vek na bábo už mám dávno, ale idem v októbri na operáciu. No, keď som sprostá, tak nech sa teraz bojím. :-(

biela mačka

niekolko rokov som mala problémy s cyklom, teda bol nepravidelný, prípadne som mala hnedý výtok. Predošlá lekárka s tým napriek mojim upozorneniam nerobila nič, nová mi dala papier na endokrinológiu, tam mi spravili sonografiu štítnej žľazy a odber krvi a zistili, že mám málo progesteronu. Lenže google informuje, že nedostatok progesteronu zapríčiňuje skrátenie druhej fázy cyklu a mne to už asi 9. deň mešká. A vynechanie cyklu vraj zase spôsobuje málo estrogenu. Teda posledný menzes som mala 23. júla. Začiatkom augusta som kvôli zapáleným mandliam brala dve balenia dalacinu. Takže neviem, ako lepšie by som popísala môj problém. Vraj krvácanie nenastane ani samozrejme, keď je žena tehotná, mne testy vyšli negatívne, ale súsim znova, lebo som bola nervózna a tak neviem, či som to neodflákla, potom pri nádoroch štítnej žľazy - tú mi kontrolovala lekárka sonograficky minulý štvrtok - nádoroch nadobličiek - tiež som nedávno bola na sono vnútorností a nič tam lekárky nevideli - tiež, keď sa vytvorí cysta, to vraj zvykne meškať - na gynekologickej prehliadke v júni som ale žiadnu cystu nemala... To je asi všetko

biela mačka

môže mi konečne niekto odpovedať, o koľko dní sa posunie menštruácia po dobratí antibiotík (brala som na zapálené mandle 2 krabičky lieku Dalacin - spolu 16 kusov)

biela mačka

môže mi konečne niekto odpovedať, o koľko dní sa posunie menštruácia po dobratí antibiotík (brala som na zapálené mandle 2 krabičky lieku Dalacin - spolu 16 kusov)

flasa rumu

biela macka, ao zvycajne sa pytas na nezodpovedatelnu vec:-D
Takze sa na teba nejaky novy chlap ulakomil, alebo si dala byvalemu?

biela mačka

môže mi konečne niekto odpovedať, o koľko dní sa posunie menštruácia po dobratí antibiotík (brala som na zapálené mandle 2 krabičky lieku Dalacin - spolu 16 kusov)