Moj manzel bol gay...

Príspevok v téme: Moj manzel bol gay...
Zata1

Som vydata za super cloveka uz 7 rokov. Predtym som nemala ziadny prehlad o jeho intimnom zivote, pretoze ma to ani nezaujimalo. No po case som zistila, ze v jeho zivote neboli skoro ziadne zeny, naopak, mal "kamarata" s ktorym byval, chodil na dovolenky, boli spolu velmi dlho. Dokonca som nasla aj jeho fotky z Thajska, kde chodievali spolu pravidelne. Mal tam aj fotky z hotela, kde nemali dve postele, ale iba jednu manzelsku postel. Dvaja chlapi. Toto ma zaujalo a zacala som patrat po jeho historii. Zosokovana som zistila, ze ani nebol velmi na zeny. Teraz ma 39 rokov a pred tym, ako sme sa zoznamili, zil velmi tichym zivotom. Praca a domov... V intimnom zivote som si vsimla, ze je iny ako ostatni chlapi, ma rad polohy, ktore zrejme praktikuju chlapi... Ovsem, jeho laska ku mne je uprimna, ma ma velmi rad a vazi si ma. Viem, ze si nedokaze predstavit zivot bezo mna. Mame uz spolu dieta a sex so mnou sa mu paci. Bokovky nema, je stale so mnou a ja by som nieco take okamzite vycitila. Proste uz chce zit iba pre rodinu a mat pokojny zivot. Podotykam, ze som typicka zenska. Nie je na mne nic zvlastneho. A vyzeram a chovam sa ako zena, niesom ziadna muzatka... Ako je mozne, ze sa z chlapa, ktory bol na muzov, stal milujuci manzel zeny a otec rodiny? On svoju lasku nehra. On ju skutocne ku mne citi... Je mozne, ze sa z gaya stane chlap na zeny?

pan d.

No ake neutralne tvrdenie:D Toto je ine, ovela insie:D Asi si nepochopil pointu, resp. si to pochopil az prilis dobre.

pan d.

Viem, co si myslis:D Ze sa ti urve z retaze. Ano, mas opravnene obavy a odkedy vies pravdu, tak ta to bude rozleptavat ako kyselina. Sup a je po stasti:(