Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problem ist pred partnerom na velku potrebu

Príspevok v téme: Problem ist pred partnerom na velku potrebu
nemenovane

Partner bude mat volny byt a v nedelu idem k nemu domov a budem tam asi styri dni. Problem je, ze mam trochu s problem, ked budem musiet na velku. Pravdepodobne budeme spolu stale, cize nie je nadej, ze by niekam odbehol a tak. Ja viem, ze je to riadna konina, ale proste nebudem moct pred nim ist, ale zase cely den, aby ma bolelo brucho nie je bohvieco a ani to nie je zdrave. Co mam robit? nemali ste aj vy taky problem? je mi to fakt blbe :/

pan d.

Cize on ta najprv posexuje?:D A vtedy sa nehanbis, to chapem, ale ked si prdnes, tak sa hanbis. Medzi hovienkom a prirodzenim uz nie je velky rozdiel, co sa demonstrovania tyka:D

wreck

nemenovane, tak ved nechod pred nim, nie? neverim ze zachod alebo kupelna nema dvere, tak mileho vystrcis von a dvere zatvoris. tiez to tak robim. funguje to.

:)

ale ten smr

no povedzte...ale inak na latrine neclupe :D ale zase ten smrad tam po tolkých ludoch a dnoch, to ako za trest a tí co to cistia asi karma

milli11

deniky, toto by som uz vobec nedokazala, len tak pustit pitnu vodu, aby nebolo pocut, ze kakam. Ked si predstavim aka je voda vzacna a niekde ju maju len na pridel alebo po nu chodia kilometre... A ze pitnej vody je stale menej a predpoklada sa, ze v buducnosti budu vojny prave o nu, myslim, ze takito ludia su dost nezodpovedni. ):(((

milli11

Joj, aka som rada, ze nie som sama. Ja sa tiez strasne, ale strasne hanbim ist na velku pred partnerom, ked mam vztah. A takisto sa strasne hanbim jest pred partnerom. :( Ja jem pomaly, rada si jedlo vychutnavam a bojm sa, ze jemu to bude vadit, ak je naopak rychlozrut. Ale ist na malu a pit pred partnerom alebo si dat nieco sladke, mi nerobi problem. :)

Lulu2011

shy - ani nie, ja poznam ludi, co sa tak vedia natrepat, ze sa cudujem, ze sa este porcelanove wc neroztrieskalo, ked tam potom zajdu

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.