Problem ist pred partnerom na velku potrebu

Príspevok v téme: Problem ist pred partnerom na velku potrebu
nemenovane

Partner bude mat volny byt a v nedelu idem k nemu domov a budem tam asi styri dni. Problem je, ze mam trochu s problem, ked budem musiet na velku. Pravdepodobne budeme spolu stale, cize nie je nadej, ze by niekam odbehol a tak. Ja viem, ze je to riadna konina, ale proste nebudem moct pred nim ist, ale zase cely den, aby ma bolelo brucho nie je bohvieco a ani to nie je zdrave. Co mam robit? nemali ste aj vy taky problem? je mi to fakt blbe :/

nemenovane

Tak aspon, ze nie som jedina :-D NO, tak posnazim sa nejak nad tym povzniest a byt v pohode. Nieco vymyslim.
A moje vychova nebola puritanska, ale uplne normalna, tak co proste mi to robi problem, tak ako niekomu je napriklad neprijemne hovorit o sexe, kramoch s partnerom, alebo co ja viem co, tak mne je toto.

allenkaaaaaa

flegma :D super rady :) My sme aj z toho "clupkania" urobili srandy kopec...Nemenovane, hlavne nech sa ta neroztrhne po 4 dnoch :D

Magy

slecna "nemenovane", ze pozdravujem rodicov, ked ti dali taku extremne puritansku vychovu, ze sa hanbis za to a mozno dokonca riskujes zdravie skryvanim toho, co je PRE KAZDEHO CLOVEKA na tejto planete normalne, nevyhnutne a sucast zivota. smutne. fakt smutne.

prekonat to mozes ale len ty sama.

zza

No je to divné,ale mne je tiež trápne isť na wc u priateľa. citim sa strašne neprijemne pretože ja proste potrebujem mať na túto "záležitosť" kľud

flegma

tak ak sa obavas "clupkania", natrhaj dole toaletny papier, ak "znecisteniu ovzdusia" tak si zober parfem so sebou :D
hlavne bud sama sebou a nehraj sa na mutanta, co chodi na zachod si len pudrovat nos...

nemenovane

Nie, nebudem nacuvat :D ah riadne mi je zo seba smiesne.
A nie, neprdla, pretoze sa mi este ani nestalo, ze by som mala tu potrebu pri nom, s tym nemavam problem, tak to ma ani tak netrapi. Ale tak my sa rozpravame o vsetkom, aj takychto temach, nerobi mi problem aj o tomto, bavime sa na tom, ale teraz toto je ine.