Problem ist pred partnerom na velku potrebu

Príspevok v téme: Problem ist pred partnerom na velku potrebu
nemenovane

Partner bude mat volny byt a v nedelu idem k nemu domov a budem tam asi styri dni. Problem je, ze mam trochu s problem, ked budem musiet na velku. Pravdepodobne budeme spolu stale, cize nie je nadej, ze by niekam odbehol a tak. Ja viem, ze je to riadna konina, ale proste nebudem moct pred nim ist, ale zase cely den, aby ma bolelo brucho nie je bohvieco a ani to nie je zdrave. Co mam robit? nemali ste aj vy taky problem? je mi to fakt blbe :/

mate59

nemenované, to svedčí o tom, že váš vzťah ešte nie je pevný.
Až si pustíš vetry v jeho prítomnosti, môžete sa vziať.

nemenovane

Sme spolu polroka. A ako vela krat som uz u nho prespavala a tak, ale to bola pohoda, doobeda som bola opat doma :-D Ked budem musiet, tak uz pojdem, ale viem, ze sa budem citit trapne, alebo si bude potom utahovat zo mna :D

allenkaaaaaa

Ako dlho si s tym priatelom? Ja som ten problem nemala, od zaciatku vztahu mne, aj priatelovi bolo akosi jasne, ze musime chodit vylucovat :D Ved mu to nemusis oznamovat, ze ides na velku potrebu. A aj keby si, tak co je probuh na tom? Neboj, chlapi veeeelmi dobre vedia, ze aj dievcata prdkaju a kakaju :)

nemenovane

ja viem, sama sa smeje na tom :-D ale nemozem za ten pocit, viem ze to je normalne a prirodzene, pre telo dolezite :/ a neviem, ked my sme furt spolu, tak neviem ci bude niekedy prec..psa nema, smeti to je chvila vyniest :D

yutr

No budes musieť tu hanbu vydržať:) najlepšie ist ráno ked este spí. Ak nemáš tak nastavený metabolizmus že ides na wc ráno o siestej, vstan a napi sa vody, vraj je lepšia tepla. To naštartuje trávenie a vylučovanie. A ked ťa to chytí cez deň, snaz sa aby hrala po byte nahlas muzikaie.

lost

tak to drz v sebe.

inac zavidim mu, ze ani raz za 4 dni nemusi vyniest smeti, pozriet do schranky, alebo vyvencit psa, alebo proste odist z bytu :D

som domased, ale 4 dni v kuse doma? wtf ?! good luck :D