Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Podarilo sa tu niekomu uzdravit vlastnymi myslienkami a predstavami?

Maoam

anjelik: myslim, ze som v jednej veci nebola pochopena spravne

verbalne vyjadrovanie nepatri k mojim silnym strankam, zvlast preto, ze pre mnohe veci nejestvuje v nasej reci to spravne ci vystizne pomenovanie, rec je pre mna osobne nepostacujuca na objasnenie toho, co mam na mysli :-//

myslela som to tak, ze sa 'odstrihnut' od negativnych vplyvov, zvlast ludi, ktori na nu posobia negativne a zasahuju do nej'

je to prva pomoc, dovtedy, kym clovek nadobudne silu a schopnost mat s takymi ludmi kontakt BEZ toho, aby do neho prenikali a aby na neho posobili negativne

ty si to vzala tak absolutisticky a definitivne a na ten styl, ze sa ma uplne odstrihnut od vsetkych a tak to nebolo myslene ani podane

ale vidim, ze to zasa zachadza do analyz kazdeho jedneho slovka

moja rada smerom k Lulu bola ta, aby sa skusila pozriet do seba a skusila sa precitit, lebo som si ista, ze to dokaze, aj ked este mozno stoji na zaciatku toho vsetkeho, ale poznam ju odtialto nejaky cas a viem, ze na to ma...

raz sa to musi naucit a asi prisiel na to cas

anjelik *

Maoam, tentokrát si dovolím s tebou *mierne * nesúhlasiť. ;o))
Ľudia sa veľmi líšia svojim duchovným vývinom. Ak jeden je na úrovni *majstra*, druhý kľudne môže byť *prvozrod*. Takže tvoj názor, že odpovede máš v sebe, riaď sa intuíciou je platný skôr pre tú prvú kategóriu. Pre tých ostatných existuje iba jedna jediná možnosť a tou je rada a to dobrá rada. Bez ne nemajú šancu. Absolútnu šancu. Pretože kde nič nie je, tam vnútorný vesmír nestvoríš. To sa buduje a postupne.
Sorrento, je jedno, či to nazveš Boh, Ježiš, ja to kľudne môžem nazvať tvoje vyššie Ja, čo ťa zachránilo. Ale vždy si za tým len ty a ty a tvoje vlastné rozhodnutie. ;o))
Obličky naozaj súvisia s citovým a emotívnym prežívaním..ale znovu Maoam, uzavretosť pred okolím predstavuje, že sa uzavrieš všetkému, aj tomu pozitívnemu..takže neradila by som vyselektovanie určitých ľudí. Skôr láskavý pohľad a zostať nad vecou. Iba tak ti to prestane ubližovať. Plus posledná vec..naozaj NIKTO ti nedokáže ublížiť, iba ty sama. Tvoje vlastné názory a postoje. ( nevravím o fyzickom násilí..;o) ) Konštatovanie ..ale ja som taká precitlivelá..nuž to ti asi nepomôže...nebuď precitlivelá, ale buď rozumná. :o)

Lulu2011

Maoam - ved hej, ani tu dietu neviem dodrzat, som hladna ako kon, esteze nic certovsky fajne ako marlenka doma nemam, idem si urobit kavu so smotanou

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.