Podarilo sa tu niekomu uzdravit vlastnymi myslienkami a predstavami?

Deria

som toho nazoru, ako lulita. je jedno, v co veris, viera uzdravuje, viera ti dava silu, viera je zaklad vsetkeho. aj jezis povedal tym, co ich vyliecil zo slepoty: nie ja ale vasa viera vas uzdravila. a new age predsa nepopiera boha. pise o viere a pozitivnom mysleni ako takom. takisto o tom, ako mame milovat nielen seba ale aj inych a rozdavat dobro. takze ani v tom sa nerozchadza s krestanskou ideologiou. preto nevidim v tom nic zle. ked new age pise o univerzum, da sa to chapat aj tak, ze univerzum je tiez boh.:)

Katkaaa

aHOJ. vSIMLA SOM SI, ZE STE TU SPOMINALI VIERU V BOHA. Jeden pan mi knihu Miluj svoj zivot neodporuca, lebo nieje totozna s filozofiou viery v Boha. Je to tak? je to zavadzajuca kniha??

Lulita

Deria, to som rada, ze video potesilo, ano je to ako Murphy, ono cely zivot je o postojoch a zachovani si tých dobrych, to je najtazsia uloha cloveka, nezapadnut do starych kolaji a bojovat so strachmi v sebe

Deria

lulita, pozrela som si na youtube tu louise hay, perfekt, dakujem! zaobstaram si aj jej knihu. takmer vobec sa nerozchadza s josef murphy, od ktoreho mam 2 knihy a mozem povedat, ze mi velmi pomohli, ked mi bolo mizerne. su to prave skvosty ale bohuzial nie pre kazdeho, lebo nie kazdy tomu veri. o uzasnej sile podvedomia, viery a pozitivneho myslenia som sa mohla presvedcit uz na vlastnej kozi. ano, "zazraky" sa deju.:)

jan11

Ono mi to pripada vsetko nejako divne. Liecitelia a rozne babky nas liecili do 19. stor. cca. a teraz prisla moderna medicina, ktora funguje mozno 100 rokov. Ja si myslim, ze rozne lieky ani nemozu byt nejako extra otestovane. Keby sme sa narodili tak o sto rokov neskor, tak mozno.

Rusalkaaa

Lulita som tehotna ale aby sa to tehotenstvo skoncilo stastne musim ist na operaciu coho sa strasne bojim.ani nie tak o seba ako o dieta ako to zvladne.vedela som od prveho dna ze mam myomy a snazila som sa robit vsetko aby mi prestali rast ale uz bolo asi neskoro na zmenu.neviem to uz zastavit.

evolucia

Veľmi pekná a dobra tema :) som rada že su tu aj taký ludia ktorý sa zaujímajú o viac ako len fyzické uzdravenie tela :) aj ked som nečítala všetky vaše príspevky myslím si teda som o tom presvedčená že zdravé myšlienky zdravý duch tvoria zdravý život a presne to čomu veríme o čom sme presvedčení to nám pomôže...takže aj tí čo ste presvedčení o tom že to nepomôže mate pravdu, naopak kto ma silne presvedčenie že môže byť celý život zdraví to aj dosiahne. Neda sa to len tak nahovoriť si ale presvedčiť sa o tom a skutočne tomu veriť to je to čo to dokáže :) treba sa stále robiť to čo nás baví a z čoho mame radosť a vtedy to ide lahšie omnoho :))) a ked sa niekto presvedčí že nu pomôže konkrétny liek alebo bylinky tak aj vtedy je to silna pravda! tak predsa funguje placebo. Tak prajem všetkým veľa veľa pozitívneho myslenia a radosti do života nech sa vám darí byť zdraví na to máme všetci to najväčšie právo!!!