Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Podarilo sa tu niekomu uzdravit vlastnymi myslienkami a predstavami?

anjelik *

Maoam, ja nemám snahu ťa chytať za slovíčka, preboha, to nie. Snáď si ma nezaradila do kategórie..Ja mám pravdu a nikto iný. :oP
Píšeme a tak nie je šanca vycítiť vždy pocitový stav. Najbližšie by som to ale priblížila pokojnej diskusii a doplneniu toho, čo ty napíšeš. Aspoň z mojej strany.;o) Tá druhá strana má vždy možnosť si vybrať, čo jej aktuálne vyhovuje. Takže uzavrime to s tým, že ty kladieš ciele päťročnice a ja dlhodobý smer. :o)))) A jasne, že aplikujeme vlastné poznanie.;o)

Maoam

'Skôr láskavý pohľad a zostať nad vecou. Iba tak ti to prestane ubližovať.' = Anjelik, tento pristup predpoklada, ze clovek je uz tak daleko, ze toto dokaze, cize ako si sama predtym priznala, musi byt na istom stupni vyvoja, aby toto slo

ty automaticky predpokladas, ze to ona dokaze, ale ja si myslim, ze najprv sa musi naucit postavit si hranice, keby to vedela, tak do nej ti ludia nezasahuju, toto co opisujes ty, je uz uplne iny level.......

Lulu2011

Maoam - pijem ciste mineralky, sem tam colu :p jem myslim ako kazdy bezny clovek, mozno viac zeleniny a ovocia by som mala a nie vzdy s ami chce varit, ja by som taaak chcela, aby mi niekto niekedy navaril :( :)))

Lulu2011

Maoam - aj ja ta chapem, aj preto, ze si piseme nejaky cas a nebudem sa tajit tym, ze si mi sympaticka a zatial rozumiem vsetkemu co napises hehe ;)

no, no...preto si idem dat teraz bezlp. kreker a tuniaka aj sa tesim a skocim si kupit do Tesca tofu, normalne som si ho asi 3 týždne uz nevarila! chyba mi

Maoam

Lulu: kdesi si pisala, ze mas problemy s lepkom, tak marlenky a pecivo celkovo posobia na tvoj imunitny system velmi nepriaznivo, lebo nutia telo sa branit 'proti nepriatelovi' a oslabuju ti organizmus

co sa obliciek tyka, ich stav suvisi priamo aj so stavom pecene a sleziny, takze pomoze podporit (a precistit) aj tieto organy), napr. vhodny detox a tak

a hlavne by si mala jest a pit veci, ktore ti robia dobre.....

neviem ako sa stravujes, co pijes a tak..

Článok dňa

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.