Prostitútka vs. manželka

Príspevok v téme: Prostitútka vs. manželka
nicol8

Po 15 rokoch manželstva mám problém s manželkou a sexom, máme to spolu max. raz za mesiac, ale potrebujem viac, Jej to netreba, sama mi navrhla inú ženu(samozrejme iba na sex). Pretože nemám v tejto oblasti skúsenosti, tak som sa spoľahol na internet a navštívil som privát. 100€ za hodinu, mladá vysokoškoláčka, hygiena v poriadku, ale inak to bolo nanič. Ani poriadne objať, ani chytiť za buchtu, nebodaj prstovať, všetko s gumou, bozkávanie mínus, absolútne bez záujmu, mal som sa dosť problém aj urobiť. Neviem, či to mám aj naďalej skôšať, jednak sa mi to zdá dosť drahé a nejak to nesplnilo moje očakávania. Dokonca aj ten občasný sex s manželkou mi príde lepší.
Otázka, hlavne na chlapov - aké sú vaše skúsenosti s takouto situáciou?

Lulu2011

myslim, ze vek je absolutne nepodstatny, tam bude asi viac problemov v tom vztahu a zena bud spava s inym - ako pises, ze zeny potrebuju tiez sex a ona nechce, alebo ho uz nemiluje - ked ho posiela za inou, ked zena uz nemiluje je jej jedno, co robi chlap

vinea

Lulu2011...nesúhlasím celkom, čo si písala doubledogovi))...to , že okráda jeho o sex, nie rodinu. Každý má predsa nejaké sexuálne potreby. Ak nie sú uspokojované (hlavne trvalo a není predpoklad nápravy zmeny k lepšiemu do budúcnosti), tak človek hľadá riešenia. Takže ak ho ona okráda o sex, je samozrejmé, že to chce on riešiť a asi ho to aj niečo potom bude stáť. A tým pádom čo mohlo ísť do rodiny, či tam ostať...takto pôjde mimo ňu)

Laurina22

Boze zeny netvarte sa ze sex vam netreba

Keby vam muz povedal ze s Vami spat nebude,a nie ze emsiac ale do konca zivota tak si nenajdete niekoho ineho?

Nebudte falosne prosim Vas a nehrajte sa na neviniatka

Lulu2011

vinea - ked je nejaky manazer tak mozno, ale pri slovenskych platoch pochybujem, ze to bude nejake trojtisicove terno

Lulu2011

vsak ked im to takto obom vyhovuje, este by mohli skusit sexuologa, lebo zene zrejme uz na tom vztahu nezalezi, zena ked miluje chlapa ho nikdy neposle za inou