Prostitútka vs. manželka

Príspevok v téme: Prostitútka vs. manželka
nicol8

Po 15 rokoch manželstva mám problém s manželkou a sexom, máme to spolu max. raz za mesiac, ale potrebujem viac, Jej to netreba, sama mi navrhla inú ženu(samozrejme iba na sex). Pretože nemám v tejto oblasti skúsenosti, tak som sa spoľahol na internet a navštívil som privát. 100€ za hodinu, mladá vysokoškoláčka, hygiena v poriadku, ale inak to bolo nanič. Ani poriadne objať, ani chytiť za buchtu, nebodaj prstovať, všetko s gumou, bozkávanie mínus, absolútne bez záujmu, mal som sa dosť problém aj urobiť. Neviem, či to mám aj naďalej skôšať, jednak sa mi to zdá dosť drahé a nejak to nesplnilo moje očakávania. Dokonca aj ten občasný sex s manželkou mi príde lepší.
Otázka, hlavne na chlapov - aké sú vaše skúsenosti s takouto situáciou?

vinea

Lulu2011, keď si to len logicky zoberieš, muž ak nie vždy, tak vo väčšine prípadov stále zarába viac než žena. No nároky majú mnohokrát nižšie lacnejšie než ženy a podobne)) Hej, poznám dosť známych z radov mužov, čo na seba utrácajú nekresťanské peniaze...no zas hovorme o väčšine, nechoďme do extrémov
Takže to, čo minie na seba muž je minimum, čo minie na seba a svoje potreby žena no a potom sú tu ešte aj deti. No a písala som, že ak není blbec, rodinu okrádať nebude, zabezpečí si to aj inak, iným zdrojom príjmov a pod..

doubledog

nicol
lenze "bokovka" ti moze velmi ucinne pomoct v tom, ako ziskat zaujem manzelky.
zena muzovi dava sex vtedy, ked si ho chce ziskat alebo udrzat. prave hrozba rozvratu manzelstva moze tvoju zenu nastartovat, aby viac sexovala.

ideal na bokovku je vydata zena s detmi vo veku okolo 30-35, ktora ma manzela, co sa o nu az tak nezaujima (ale ani ju uplne neodmieta)

Lulu2011

aj ked vidim, ze podla prispevkov je to celkom inteligentny muz a ked mu to manzelka dovolila chapem, ze chlapovi dva krat hovorit netreba :))

Lulu2011

vinea - cize ked nahodou jeden z partnerov ochorie, alebo je po operacii tak to zdrave chudatko musi chodit do bordelu, lebo akoby vydrzal len s prepacenim s vyhonenim si? asi som staromodna, ale ja ked niekoho lubim nevleziem do postele k inemu, mne by sa to bridilo, ale sto ludi, sto chuti, ja viem, ze pise, ze partnerka len nechce a je inak ok, ale aj tak, divny vztah pre mna takyto

Laurina22

A akoze co si cakal?Za prachy si lasku nekupis.Je to len o sexe.Ked si zaplatis dievca,tak ti da len to,co si si zaplatil.teda sex

Ziadna zena k tebe nebude taka ako ta,co ta miluje

Neocakavaj bozky,hladkanie,neznosti a podobne

Zaplatil si si sex.Mas sex

vinea

nicol8, dobre poznám,čo hovoríš. Ja zas v čisto ženskom kolektíve alebo zas obklopená úspešnými mužmi (no to sú už všetko starší,zadaní,alebo keď aj je tam nejaký mladší-ten je už tiež dávno zadaný).

Ja som sa skúšala zoznámiť cez net.No Vám poviem, ak som "hundrala" na txt-zoznamku, tak tu je to ešte horšie))
Som na pokeci, mám tam aj fotky, vyplnený formulár...no slováci akoby sa ma "báli" či čo (viem, náročky som si vyplnila bydlisko zahraničie, lebo zas keby som si dala konkrétne mesto a pod.,tak by sa mi viacerí hlásili...lenže bydlisko uvádzať nechcem, lebo zas tam poznám kopu známych atd, tak preto) a pritom som milá srdečná v pohode aj sympatická a zas skôr ma kontaktujú zo zahraničia. Keby som chcela ísť do zahraničia...tak som už dávno "minutá")))
Neviem, asi mám privysoké nároky tu na SK..
Nicol8, ak chceš, kukni si na telke txt-stránky, či na STV (690-696 to skôr pokec+inzeráty a 697-698-inzeráty a 699 inzercia) a toto isté je aj na JOJ (890-896 pokec+inzeráty, 897-898 inzeráty, 899 inzercia) no a na Markíze - Markíza je z týchto asi najnavštevovanejšia, lebo tam fakt tie inzeráty šlapú ako na páse))) a tam to je tiež od stránky 790-799.
Večer/v noci to ani nečítaj, tam fakt už žumpa...no cez deň/skorší večer ešte pohoda. Tam myslím, že máš šancu..

Lulu2011, možno som už prišla o mnohé ilúzie vo svete žien a mužov, ale zas Ti poviem jedno, muži sú mnohokrát lepší úprimnejší citlivejší a schopnejší väčších hlbších úprimnejších vrúcnejších vrelejších vzťahov citov LÁSKY, než mnohé ženy
A zas, ak nechce rozbíjať vzťah rodinu manželstvo a po citovej/telesnej stránky nedostáva to, čo potrebuje, mu chýba a manželka to má z rôznych príčin na háku...tak radšej, nech tie peniaze využije investuje takto. Zas není blbec, aby "okrádal" rodinu...no zas aj on má potreby a isto ešte nepatrí do BEZsexuálneho dôchodku)
A neboj, nie som "ľahká", práveže mnohé dnešné 15-tky majú viac sex.partnerov než ja a to už mám svoj vek...no zas rozum nepustí a viem chápať, vcítiť sa do ľudí, ich potrieb, ak ich niečo trápi. Hej, môže doma viesť (čo mimochodom vy ženy tak zbožňujete) siahodlhé dialógy konverzácie komunikácie, no u neho vidieť, že nemá v hlávke vymleté, asi sa aj snažil riešiť toto, čo ho trápi a to, čo nasledovalo, bol len dôsledok nedoriešeného...veď na všetko je treba najmenej dvoch

nicol8

ali, vinea, doubledog, emanuela

Myslim, ze som dost cistotny:).
Rozmyslal som aj o moznosti "bokovky", ale sa mi to zda dost nebezpecne, lebo vztahy sa mozu skomplikovat a na druhej strane nemam ani kde nadviazat takuto znamost, v malej firme, kde robim, su len chlapi a v partii s ktorou chodim sportovat a do prirody su len kamarati a tym by som naozaj nechcel rozvracat manzelstva :-)