Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesti

Príspevok v téme: Bolesti
Eimy

Dobry den, prosim Vas z coho mozu pramenit bolesti vaginy, podbruska, vajecnikov teraz su uz aj citlive prsia. Nikdy predtym som nic podobne nezazila, su to neustale tlaky ktore citim uz tyzden. Som v 15 dni cyklu. Tehotenstvo vylucujem nakolko som mala len raz nechraneny styk pred 15.dnami, v 1. Den menstruacie. Menzes mam len 1 den, kvoli tomu som aj brala Agnucaston
 ale presne vtedy pred 15 dnami som ho aj vysadila (po 5mesiach) dnes som si robila test, vysiel negativny. Obavam sa z coho su vsetky tie priznaky. Prosim o Vas nazor, je to vysadim lieku a reakcia na zmenu hormonov alebo nejaky zapal? (ale potom preco tie prsia?) alebo to moze byt tym tehotenstvom a bolo este skoro na test?
K lekarovi pojdem ale do pondelka nevydrzim cakat. Pri styku si davame stale velky pozor lebo babo este nechceme, kondom+prerusovane, len raz sa stalo ze sme sex praktizovali bez ochrany, bolo to skoro rano a ked som nasledne vstala o par hodin hned som dostala menstruaciu. Cykly mam pravidelne, v 14-16 dni stale pozorujem ovu vytok, aj predvcerom bol ale velmi slaby oproti tomu aky byva inokedy.
Prosim poradte mi, za odpoved Vam dakujem.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.