Benzodiazepíny a alkohol

matyna

Piti na tento typ leku muze zpusobit upadek do bezbedomi a vetsinou se tak i deje. Nejasej ale protoze se probudis a to treba nekde na zachytce a domu pujdes v nemocnicni kosili protoze sis v bezvedomi ozralej nadelal do kalhot a poblil si tricko.

Misko1212

Prečo mam taky negatívny pohľad na život?
môj največší problém nevyliečiteľný... je že som chalan a škoda že sa nedokážem ani s antidepresívami prijať taký aký som,tie moje komplexy...každý mi hovori aky som krásny,zlatý...a v zrkadle sa vidím ako kkt :(( ...a ešte k tomu som homosexuaaaaaaaal,navždy ostanem sám..preto sa chcem dožiť maximalne 40ky lebo prežiť starobu sám o paličkke v ruke stale jakať toto ma boli tamto ma boli nieje premňa...navyše sa mi hnusí pohľad na starobu...skôr či neskôr si aj tak siahnem na život alebo sa spijem k smrti ,nechcel som sa narodiť ako chalan...je to nespravodlivé...chcel som byť 100krát dievča,aspoň by som mal vela kamarátov,bol sebavedomý...vždy som sníval o tom...no čo už,život je kurva...vždy bol a vždy bude, a ten slávny Boh nech sa pojebe.... keď dovolil aby som celý svoj život len trpel,či už v škole...všade... je to len utrpenie

Misko1212

Lebo nenávidim tento život,chcem sa zničiť.... schlastať sa na lieky,načo mam byť slušny? ja sa už 40ky nechcem dožiť.... nebudem fajčiť,ani piť...a dožijem sa dlho načo mi to bude? aj tak som gay a ostanem sám... rodinu mam strašne sebecku,falošna sestra...matku ani nekomentujem,a otec... :( nemám slov.
Včera som pil na alventu a trittico 4deci vodky a bolo m strašne super,ale mal som to na lacny zaludok takze som aj vracal....

pre samovrahov:
najlepši odchod z tohto sveta je po požití kvapiek rivotril+ k tomu nejake hypnotiká,ja som sa raz tak otrávil,ale (bohužiaľ) ma zachránili vypil som jednu flaštičku a k tomu nejake antidepresíva sertralin actavis no a stavy su potom sialene,zaspíš....a len spíš,vymije ti to mozog,na nič sa nepametáš...pomaly odchádzaš,až keď sa zobudiš v nemocnici a pichnu ti ten vyjebaný protijed FLUMANEZIL,aj tak sa nikto nezmenil,všetci sa kumne správaju hrozne...už mam pokrk psychiatrov,antidepresív antipsychotík :(( aj tak všetci raz skapeme

xdanielax

plus ucinok tychto liekov je dlhsi nez 12h (cca 72 ?) takze nejde len o to, ze si v ten den nevypijes.

a nechapem, naco ti to je. Daj si nealko pivo a nevymyslaj.

receptor

Ahoj. No vis, problem je v tom, ze lieky ako Rivotril ucinkuju v mozgu na tych istych receptoroch, ako alkohol, t.j. ucinok lieku sa pitim potencuje. Treba si dat pozor na tuto kombinaciu, pretoze moze dojst k utlmu dychacieho centra a naslednej smrti. Striktny zakaz pozivania alkoholu na benzodiazepiny!

bibba

a ci ti staci malo alebo viac... no kazdy znesie inak. ja som raz dala kamosovi len dve tabletky... bol sice nafajceny, ale to je jedno, sedel na zadnom sedadle v aute, zastavili ich policajti a pytali sa kamosa co jazdil, ze co s nim je. a on, ze nic... je iba najebany. a policajti, ze no urcite, ved vyzera jak priotraveny :DD strasne som sa smiala :) cize vidis, a to ani nepil nato. pritom ja si pamätam, ze ja som si bezne niekedy dala aj 6, ked som mala z niecoho nervy alebo strach a bola som pohode. neviem sice z akeho dovodu si ich davas ty. a poviem ti, beriem teraz pravidelne uz dva roky lieky. ale nicilo ma to. vedela som vysadit antidepresiva, dokonca aj lieky na spanie. ale bez rivotrilu uz neviem absolutne fungovat, som na nom uz tak zavisla. ja ti bez neho nevidem ani von na ulicu. pokusila som sa o to par krat, ale to bolo nieco uplne priserne, co uz nikdy viac nechcem zazit. ale uz v tom mam iny system. davam vsetky moje lieky mame, nech ma o tom prehlad aj ona, mne to vyhovuje, aspon to nezneuzivam, ani si uz nevybavujem lieky este po mimo toho co mi je schopna lekarka poskytnut:) davam si uz iba polku alebo jednu celu tabletku. volakedy to bolo psycho... ja by som ti inak skor poradila, ze ak to nemusis brat, ani to neber. ja vlastne ani neviem... no viem urcite... ze ani deti nemozem mat, pokial budem na takychto liekoch, kks, ze by sa mi narodilo nejake postihnute :-// mam 24, ale niekedy ked budem mat 28 alebo 30 budem chciet mat... a este som vies z coho mala haluze? ze to je aj liek nie len na nervy, ale aj na epilepsiu... ci by sa mi nemohla zrazu vyvinut epilepsia? ale to, chvalabohu, asi uz iba bluznim... hadam.

bibba

ja som zas nemala kvapky, takze neviem to porovnat, co je silnejsie... si zabil :D ci len padnes na zem? :D to ti nestaci? taka hanba :D mne sa to stalo v bare, isla som platit :D potom som chcela este raz platit to iste :D jezeeezismaria... proste budes uplne popleteny. a mozno budes rozpravat jak mimozemstan :D dame nejaku rivotril party? :DDD

hmm... a preco sa chces tak sepalit? inac, to uz by som si radsej dala nejaky fet nez toto. aspon mas svoje spravanie pod kontrolou.