Priatel nema kde byvat

Príspevok v téme: Priatel nema kde byvat
nefertyty

Moj priatel ma 30 rokov, dve deti v starostlivosti ich matky. Je rozvedeny. Byval u rodicov, avsak prisiel o pracu a ti ho uz doma nechcu... Robil 7 rokov v Anglicku, potom robil robotnika tu, v mieste bydliska. Roboty sa neboji, ma nejake fusky a podobne. Problem je, ze vobec nema kam ist. Penazi na ubytovnu nema az tak, ja mu tiez nemam ako pomoct, nebyvam sama... Do zahranicia pracovat nemoze ist, ma zdrav.problemy, preto aj ukoncil pracu v Anglicku. Trvale bydlisko ma v inom okrese, kde zil s exmanzelkou, nie je prihlaseny ani na UPSVaRe, nema ziadny prijem.. Pozerali sme u nas zariadenia nudzoveho byvania, avsak musi mat trvale bydlisko v nasom meste. A hovori, ze nechce zaberat miesto osamelym tyranym matkam.. Ako by sa tato situacia dala riesit? Dakujem velmi pekne.

Leela333

Ja zas neverím, že by ho rodičia nechali na ulici. Na tých pár dní kým si nájde niečo by ich to predsa nezabilo.

fero11111

neverim ze si nevie najst izbu za 100 eura na mesiac blbost hlupost ... inzerat otvorit noviny a radsej menej chlastu na stavbe fuske a viac na byvanie a podla mna nejaku jednu izbu za 100 eura najde