Starší muž a mladšia žena

Maoam

ich: presne tak

ak si s nim stastna, niet o com a nech sa okolie aj zblazni, proti ich predsudkom nic nenarobis (a mozno by niektori radi sami mali taky isty vztah, len nemaju na to odvahu)

Maoam

mne by nevadil aj o 20r starsi partner, ide o to, KTO to je, povaha, charakter, s kym by som to zila?
o to ide

o nic ine

ich

presne tak.
nebudeme predsa zit predstavy svojich rodicov alebo niekoho ineho.
dolezite je ked je clovek stastny nech to trva akokolvek dlho.
kazda chvila za to stoji.
niektore pary su si vekovo rovni a ani jeden nie je spokojny.
treba k sebe najst tu druhu polovicu.

Maoam

to je o ludoch, ani nie o veku

darmo ma clovek rovesnika alebo podla spolocnosti 'vekovo vhodneho partnera', ked je to pako

ak si sadnu ludia, moze to byt velmi krasny vztah, aj ked je tam väcsi vekovy rozdiel

ich

chcem sa pripojit k diskusii.
mam 35 rokov a som s muzom o 22 rokov starsim.sme spolu uz niekolko rokov.
zatial nam to obom vyhovuje a nezaujima ma co si myslia ini.
uzivame si kazdu peknu chvilku a vobec nepozeram co bude o niekolko rokov pretoze to mozno ani nedozijem.
uzivam si pritomnost a vsetko to co mi ponuka.
ludia maju predsudky ale uplne zbytocne.

miuki

No najprv dakujem za rady a pre tu nadhernu diskuziu.
a vysvetlenie ze keby ste poznali mojich rodicov tak by ste sa necudovali. ale mne strasne na nich zalezi,. mamina uz celkom pohode ale otec. vela veci radsej nech ani nevie. ked sa mu nieco nepaci co robime rovno povie ze nemusis chodit do mojho domu a hotovo.
a ja nechcem mat take riesenie ze si tak vyber lebo je schopny. hovori ze bar aka stara budem budem stale jeho dcera.

a inac som vela rozmyslala ze vekovy rozdiel. ale chvala bohu peniaze som od chlapa nikdy nechcela ani neviem kolko ma nakonte :D

zacalo to s kamaradstvom a asi dovera a vzajomne porozumenie prinieslo to co prinieslo. a teraz uz kazdy weekend je umna vo viedni :)

a je pravda ze muzi su ako decka. ale zlate. ked su nadseny alebo robia to co maju radi. ten vyraz tvare :) co uz. deti :D

lost

ci po povedzme 17,2 (pomysleny vek dospelosti) je uz akykolvek vek s akymkolvek OK?

po sexualnej stranke rohozdne ano..

ale po povahovej je to ruska ruleta, na to stavim ...

tym ale netvrdim, ze muz = x a zena = x-2 je ideal.. len praktickejsie, ale povahovo taktiez nic moc..

ale clovek ked starne, tak povahu tazko zmeni, to musi byt fakt dieta v 40r tele.. ale potom taky ked vychovava deti, tak dakujem pekne :D

nechcel by som mat takeho otca, co ma v mojej dospelosti 60 rokov. na to preco nikto nemysli?

prec je su tu vsetci, teda bing a magy egoisti?

alebo to nechcete vidiet deti vyrastat dlhsie?

magy, good luck v tej 60tke, zlvadat ovladat lod tak ako zvladas teraz. a good luck v presviedacni 40 rocnej zeny, ze uz teba to nebavi, no ju hej, ved chapes co myslim. da sa to, ale kompromisy tma musia byt markantne vacsie..