Starší muž a mladšia žena

xdanielax

a suhlas 40 a 18 je uplne zle! (okrem toho, ze to nevydrzi, pokial ten ujo nema vela penazi a mlada to "spravne" zmyslanie)

lost

bingham

neviem ako ty, ale mat ja 40 rokov, tak 18 maximalne tak pozdravim, alebo poslem k maimnke domov a nie to este kupovat drinky alebo auta..

nehovorim ze sa to neda, no ako vidim, ned sa to.

kedze 1% ktorym sa to podari nepocitam.

fynnu otazka bingham
predstav si ze si zena, vosiel by si do postele s vlastnym otcom ?
aka je ta predstava?
prijemna ?

lost

magy, kolko mas rokov?

ked budes mat 40, nie je to trochu divne hladkat 18 rocne DIEVCA ?

imho, je to dost polopedofilne a chore..

keby bola fena a on pes, tak beriem, ale su to ludia.. :D

nechcel by som 18 rocnu, ved mam 23 :D ale zda sa mi ze to su este len mlade nevyburene dievcatka..

imho preto chcu 40tnikov :D

BMW ma v 18 malokto.. i ked moze zobrat rodicom kluce :D

Magy

boze to su tu zase nazory a predsudky jak z materskej skolky. poznam aj vacsie vekove rozdiely u partnerov a ludia su stastni, spokojni, klape im to...
spoluziacka zo skoly mala 18 a randila so 40-rocnym, co sme nechapali. samozrejme, lebo sme boli deti. ziju dodnes, maju dve deti, su stastni. treba nieco dodat?

miuki - budes musiet obom rodicom vysvetlit, ze je to najme tvoj zivot a zdoraznovat, (pokial sa taka namietka objavi) ze nikto ti ho nenici, pretoze je to velmi mily a pozorny partner (a vymenovat vsetky take veci ako ze je chapavy, tolerantny, nema ziadne nasilnicke alebo alkoholicke sklony atd.). tiez pomoze ak sa zmienis, ze ty si si s rovesnikmi ako partnermi nikdy nerozumela a stale si inklinovala k starsim... a to si mozno tvoja mamka vsimnut mohla, takze zacni s vecami, ktore ona vie o tebe.
je tiez dobre ziadat spresnenie, nech svoje obavy podlozi niecim konkretnym a to rozoberajte. pokial tvoja mamka dostane uspokojujucu odpoved na svoje otazky, jej obavy z tvojej buducnosti pominu uplne alebo sa zmiernia na velmi malu uroven. ona musi vidiet, ze o nom vies dostatok, ze ho poznas dobre a s tym co nevies a prinesie buducnost (a co vie lepsie tvoja mamka), si zmierena.
a potom pride aj doba, ked mozno ona sama bude pred prvym spolocnym stretkom vplyvat na tvojho otca (jej manzela), ze "neboj, je to pre nu dobry partner, len je trochu starsi, no co..."

chce to cas a trpezlivost, ak je tvoj partner naozaj dobry a bezproblemovy, najdu si k nemu cestu. skor ci neskor.

oonna

Zničiť život dieťaťu môže rovnako aj rovesník a rovnako aj muž s veľkým vekovým rozdielom. Ja som už 8 rokov šťastne vydatá za muža staršieho o 14 rokov a doteraz som absolútne neoľutovala svoje rozhodnutie. V čase nášho zoznámenia som mala rovnako 23 rokov, rovnako boli naši rodičia proti, rovnako celé okolie sa na nás pozeralo cez prsty a krútilo hlavami a to som zabudla podotknúť, že žijeme v malej dedine. Nikto nám nedával žiadnu šancu, ja známa ako živel, on ako tichý, milý, pracovitý. Ja s miliónmi aktivít, on s párom svojich záľub a málokedy chodiaci do spoločnosti. Teraz vychovávame dve krásne deti, rozumie si s mojimi rodičmi občas lepšie ako ja, nedajú na neho dopustiť, došlo to až tak ďaleko , že si potykali:-D Jednoducho povedané, ak ho miluješ, on Teba, choď do toho. Ak ste si súdení, aj rodičia pochopia a ak je skutočne taký fajn, urobí ťa šťastnou a to bude pre tvojich rodičov dostačujúci dôvod aby ho prijali. Opakujem, rovnako ako ti môže skrachovať vzťah s ním, by mohol aj s rovesníkom. Moju podporu máš :-D