Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pri chudnutí cvičiť každý deň?

:ddd

Samozrejme, lebo chudne sa len vtedy, ak je výdaj energie vyšší ako príjem. To si ako predstavuješ, že v nedeľu bude solo oddych a nabereš..:)

Magy

xdanielax - presne! ked vidim dnesne "tanecne" ci ine tzv. sportove kluby, kde sa trener venuje len jednemu-dvom (zjavne to nema zvladnute) a zvysok deciek mu sedi, debatuje, hra sa s mobilom alebo mu skacu po hlave a za cele roky sa nic nenaucia, tak ma beru vsetci certi. to su take kruzky, kde chodia rodicia deti odkladat, len aby mali od nich pokoj a s falosnym pocitom, ze sa tie decka nieco naucia. trener si odtrenuje, zhrabne poplatky za trening, a hotovo.

ale zase na druhej strane - stale lepsie, nez ked sa decko flaka bohviekde, cigy, alkohol, partia, drogy, kriminalita...

Joo

ak spravis 10-tisic krokov denne na zvlnenom terene a na cerstvom vzduchu, prelomis inzulinovu rezistenciu a garantujem ti ,ze to co zhodis viac nenaberes spat ...... hodina denne v klimatizovanej posilnovni ti je uplne na hov*o

xdanielax

vsak jasne, ja toto beriem. Ked sa cvici, tak sa cvici. A nie ze posielam smsky, telefonujem, vykecavam. ... to co je za pristup? :D
dobre si to robil :-)

Magy

xdanielax - tebe mozno stacilo, samozrejme zalezi od mnohych faktorov - aku ma bmi, kolko chce schudnut, aku ma genetiku co sa tyka postavy a rozlozenia tukov v tele (priaznivu/nepriaznivu, vacsinou sa staci pozriet na mamu/babku) atd.
ku mne na treningy chodili (ako som neskor zistil) niektore baby kvoli chudnutiu a len preto, ze sme mali treningy 6x do tyzdna (a obcas aj v tu nedelu) a ja som ich fakt "dusil". vyjadrili sa, ze vacsina inych tanecnych maju treningy max. 4x do tyzdna a ze im to nestaci. a ze tam ani sa velmi nehybu. u mna musel kazdy lietat po sale ako spinava handra :DDDD
asi preto sme mali potom aj vysledky, ale to je na uplne inu diskusiu.

xdanielax

Magy - tak to je pre mna novinka. Ja som skor za to, ze treba mat aj nejaky regeneracny den.
Ale berem, ked vravis ze v niektore dni tak "oddychovo" .. moze byt.
Ja som kedysi zacinala dokonca len s 3x do tyzdna a stravou a super. Stacilo. Ale bola to naozaj dosledne dodrziavanie stravy.

Magy

xdanielax - pokial chce schudnut, tak v tej prvej faze je fyzicka aktivita kazdy den takmer nevyhnutnost. nemusi naplno kazdy den, niektory den moze byt takmer "oddychovy" ale je dolezite naucit telo pravidelnemu pohybu, nastartovat trvale aktivny metabolizmus.
tie 4dniv tyzdni su potom skor uz len na udrzanie kondicky a toho spalovania, ktore si vybudovala na zaciatku.

xdanielax

Prvorada je strava, to je pravda. Ale cvicit 2x do tyzdna s tym, ze chce clovek nieco so svojou postavou spravit, je malo. Idealne je 4x.
Kazdy den je zbytocne vela.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.