Ak si podrezem zily a prezijem...

Nela41

Ja som tiež poznala chlapca, ktorý písal že sa zabije a nikto ho nepočúval a naozaj sa zabil, ja som to myslela tak, že pýtať sa "čo keď sa to nepodarí?" asi znamená, že v podvedomí proste zomrieť nechce a nech sa drží toho hlasu nie depresie

kokpit

ked sa zabijes, ublizis tym ludom naokolo a najviac svojim detom. ak sa zabijes, das im najavo ze ich nelubis a budu cely zivot trpiet.

pan d.

Ja spacham samovrazdu v sestdesiatke:D Aspon ma nebude trapit ziadna choroba a nebudem cakat na tu s kosou, ale sam sa jej ponuknem. Mam sa dat liecit, ked viem, kedy spacham samovrazdu:DDD Asi tazko. Je to moje rozhodnutie. Ja nemam problem, aby som si vystrelil mozog z hlavy.

Jane_3sto18

poi3 - presne, samovrah, ktorý rozpráva, že sa zabije, to myslí vážne a je to vlastne už len posledné volanie o pomoc. Smutné na tom je, že ho ľudia nepočúvajú, lebo si myslia, že ten, čo o smrti rozpráva, len rozpráva a nikdy ju neuskutoční. Preto je veľmi dobré počúvať ľudí a nerobiť si z nich srandu.

poi3

tie famy o tom ,ze kto chce spachat smaovrazdu tak nevypisuje na fora a aj ju spacha, su absolutne lzive, vobec to tak nie je, prave naopak dotycna osoba sa casto aj niekomu zveri o tom, ale ostatni to beru len ako srandu..
www.sme.sk

Nela41

Ak ťa zaujímajú takéto otázky zrejme prežiť chceš nie? Keby si to myslela so smrťou vážne postaráš sa o to, aby si zomrela a určite by si sa nepodrezala tak, aby si potom aukala niekde na psychiatrii..
A áno. Zavrú ťa tam a potom podľa posúdenia psychiatra ťa buď pustia alebo nie..

Leila123321

K psychiatrovi pojdes a nielen k psychiatrovi na 90 % ta rovno zavru na psychiatricke oddelenie... spamataj sa kzdy problem sa da riesit aj inak, mozno to tak teraz nevidis ale da sa to tak sa vschop a nepis tu take somariny