Pedopsychiatria Kramáre

Príspevok v téme: Pedopsychiatria Kramáre
elonedelka

Dobrý deň. Vo štvrtok idem na pedopsychiatriu na Kramáre ,má niekto s tým skusenosti ? Ako to tam chodí ? Sú tam dobrý lekari ?.. Pekné prostredie ? :-( kedže toto bude už moja 4 psychiatria sa až tak nebojím.. Ale nechcem tam už ísť , idem do prvého ročníka na strednej a hned prvé dni budem chýbať :-(

elonedelka

ehm.. no ,ja som si už zvykla na všelijaké všivavé ústavy... už si v podstate neviem ani bez toho predstaviť život.. ved za posledný rok som strávila na psychiatrii 8 mesiacov.. už je to ako moj druhy domov..

elonedelka

ja chodí aj ku psychologovi.. Ale to mi nepomáha..Stále robím zle , len ja si to niekedy ani neuvedomujem :-(

oslobodena

Panabeka, a vystrajas este, ked ta chcu len na psychiatriach zatvarat? Mozno by nezaskodilo trochu o tom pokecat s rodicmi. Lebo reedukacne centra nie su to prave pre depresivne adolescentky. Mozno keby si sekala dobrotu, tak by ta tam nedali. Mozno by ti skor pomohlo, keby si chodila k dobremu psychologovi.

elonedelka

Ja ani neviem :-( mne mamina povedala , že tam idem.. Ja sa bojím iba jedného, že teraz pôjdem na tie Kramare a z tade ma dajú niekde do reedukačného centra do 18 rokov.... Alebo niekde na dlhu dobu..Lebo ked som bola v Kremnici doktorka vravela že ma dá do lietavskej lúčky :-(.. je to horzné

oslobodena

No to ti nezavidim...a citis sa po tych hospitalizaciach uz lepsie? Alebo preco vlastne ides teraz lezat na Kramare?

elonedelka

Tak tie problémy sa so mnou vlečú už vyše rok a pol.. Mala som silné depresie ,bola som zlá.Bila som sa, robila som zlé veci , rezala som sa , nadavala som rodičom.Utekala som z domu , predávkovala som sa liekmi ..Bola som 2 krát v nitre na detskom ,v Nitre na dospelom a v Kremnici na detskom :-(