Vztah s Arabom

Iveta Michael

Princesse

tak s týmto chvalabohu nemám skúsenosť:) no ale asi by som dala ,,spiatočku,, rozhodni sa sama ako uznáš za vhodné...

Prezývka55

jedulka no ale ked mas zbran tak nie :D a taka zbran sa hodi nie len pre pripad invazie multikulti ale vseobecne prispeje k osobnej obrane a ochrane.

jedulka

Prezývka55 > kdo jde, s kým jde a kdy se vrátí...to jsou jen drobné maličkosti,které nejsou až tak důležité.Trochu musítě poupravit své oblečení atd...Chraňte Vás ruka Páně,jestli máte rádi třeba pejska a takový arábek se naštve.Zabije ho holýma rukama Vám před očima...

jedulka

... když ti říká,že není muslim, myslí tím záměrně,že není radikální muslim.Ví,že nemají dobrou pověst.Najdi si sobě rovného tyhle rozdílné světy se jen tak nedávají dohromady a kdo na to doplatí budeš, jen ty a nikdo jiný ...

A ja

No rozhodne odmietnuť multi kulti bláznov.A nevrhať sa do vzťahov s moslimami aj ked sľubujú modré z neba,len aby sa legálne dostali do EU.O nič iné im nejde.

Prezývka55

bodkaa mozes si spravit zbrojny pas pre pripad ktory popisujes aj pokoj na dusi, aj ked neverim ze nastane najblizsich 100 rokov, islamisti sa radi decimuju aj sami plus sem tam ich zdecimuje nejaka velmoc takze scenario ktore popisujes je mozno realne ale urcite nie najblizsich 100 rokov. Ale ten zbrojny pas nezaskodi.

TinaM

nechcem zlahcovat tvoj "problem", ale podla mna sa nudis, alebo mas len zle zivotne obdobie a preto toto riesis. Pises, ze sa ta to osobne netyka, tak preco to vidis tak cierne? Nikto ta nikdy nedonuti vyznavat islam. Ja som optimistka napriek prognozam. Sme europania a aj ked sa kultuy stale viac prelinaju, verim, ze pokial budeme chciet, tu nasu si zachovame aj pre dalsie generacie.

bodkaa

Ahojte a zaroven prepacte, ze vytahujem tuto temu. Ale keby som napisala novu temu, vymazete mi ju za rasizmus. Ale ja naozaj potrebujem pomoc a radu. Ide o viac veci dokopy ale vsetky sa tykaju iba jedneho - islamu. Videla som o nom par dokumentov, bohuzial, neurobilo mi to dobre. Nacitala som si par clankov, co som radsej ani robit nemala. Hlavne o islamizacii Europy, ze vlastne o par rokov budem musiet i ja vyznavat toto nabozenstvo alebo ludia okolo mna. A kedze som zena...mam s toho vyslovene depresie, zle od zaludka a nemam s tym co spravit. Ako sa s tym mam zmierit, ako zit s pocitom, ze som tovar teda min. pre 2 miliardy ludi a hlavne to, ze o par rokov to bude vyssie cislo. Naozaj sa tak citim a kedze mna sa bytostne zatial tento problem netyka, neviem ako si to mam riesit, sama zo sebou, ked ten problem ani nie je moc ale zaroven je...chapete...je to strasne uzkost a bezmocnost... prosim iba o psych. podporu viem, ze tiez nemate ako pomoct, budem fakt vdacna...dakujem NAOZAJ. Asi to znie divne ale aj vy ste urcite zazili niekedy ten pocit, ked ste necheli aby to tak bolo a nemohli ste preto nic spravit a pocitovali ste bezmocnost...