Vztah s Arabom

MultiLevel

aadrianka, a ja som myslela, ze to uz malo koho prekvapi, pretoze toto vie snad kazdy, kto bol dlhsi cas v UK a mal moznost to vidiet na vlastne oci alebo pozna niekoho odtial..... :)

aadriaanka

MultiLevel takéto strašidelné príbehy treba rozprávať v noci a nie ráno :D Mne osobne sú Arabi a podobní nechutní. Páchajú tie najväčšie zverstvá.

MultiLevel

tema sice stara, ale nevadi....Mile naivne zeny, NIKDY nepochopite mentalitu arabov. Pochadzame z odlisneho prostriedia, absolutne rozdielna vychova, svet, pohlad nan. Uzasny priklad som mala v UK, kde mnohe baby zo SR velmi vdacne roztahovali nozky arabom. Vraj aby sa dostali do lepsieho ako maju doma....Dnes niektore uz ani nepoznam, lebo ked odisli prec so svojim princom, dostali zakaz komunikovat s kymkolvek zo svojej krajiny. Asi sa na SR uz nikdy nevratia....
Brrr, nikdy

ftff

arabskysvepoznam X moslimov, ktori o sebe prehlasuju aki su silni moslimovia a iba islam je spravna cesta atd atd... a nedodrziavaju pravidla islamske presne tak isto Ako krestania o ktorych hovoris. a neviem co je take krasne na islame ked hlasa nerovnocennost zeny s muzom a dzihad atd..

Prezyvka55

Hlavne nech neni moslim, ked uznava nejake fiktivne moslimske postavicky a knizocky a podriaduje tomu zivot tak je jasne ze to nema v hlave vporiadku.

Ak je to len arab a nerobi tie primitivne saskoviny tak potom by mal byt v pohode.

mirriam

arabskysvet

mas jedneho z desiatich (tak ako u nas). mam dve kamaratky este zo zakladnej, ktore na toto skocili, zle dopadli (neboli bite, ale stratili roky zivota, jedna ma na krku dcerenku).

arabskysvet

V prvom rade, dievacata, takeho otazky, chodit s Arabom alebo nie, skutocne nie je su namieste v ziadnom fore. Ani jedna z ostatnych zien Vam v tomto smere neporadi. Nemozem v prvom rade pozerat na tieto uplne typicke slovenske argumenty o bitkach, zatvarani doma a podobne! Vacsinou su to reci ludi, ktori nevystrcili nos dalej za zahranice a najma do arabskych krajin. Zijem v arabskej krajine uz velmi dlhy cas, mam skvely vztah s Arabom, ktoreho by som nikdy nevymenila, ma tiez vynikajucu rodinu, ktoru by ani vo sne nenapadlo mi akymkolvek sposobom ublizit alebo ma k nieco prinutit. Pracujem zaroven pre parlament, takze nie som ziadna poplasena dievka, ktora sa vydala za dobrodruzstvom. Treba vediet, s kym sa davate dokopy, ci je to nejaky animator, ktoremu ide len o europsky pas, alebo je to seriozny clovek, ktory stoji o Vasu pozornost. Ako vravim, som nadmieru spokojna, moja a jeho rodina tiez a NIC Z TYCHTO HLUPYCH POZNAMOK O BITKACH nie je pravda, pokial poznate, koho doma mate. A to, ze expanduju do Europy je normalne, aj ked miestami je to skutocne privela, treba si polozit otazku, odkial a kto su to. Su to bud Alzirci, Marokanci alebo Tunisania, ktori patria k najmenej vzdelanejsim ludom. A koniec koncov, PRAVE TYCHTO vidite v uliciach nasich, europskych, miest. Nevidite vysoku vrstu, ktora zije v arabskych krajinach s neskutocne skvelym zivotnym stylom, ktory je daleko lepsi a modernejsi, nez ten na Slovensku. Musite si tiez uvedomit, ako sa spravat. Ak sa spravate lacno, necudujte sa, akych chlapov si najdete, ci uz je to Slovak alebo Arab. Ak Vas muz naozaj miluje, bude si Vas vazit, nech je z akehokolvek kuta sveta. Ozaj, vyjadrujete sa tak, akoby slovenski chlapi boli slusni, milujuci, nenasilni, no opak je pravdou. Spravny moslim sa nenapije, dba na hygienu a lasku, no najma dostatocnu starostlivost o zenu. A poviem Vam pravdu, ISLAM je omnoho krajsie a zasadovejsie nabozenstvo ako KRESTANSTVO, kedy krestania vyjdu von z kostola a hned sa spravaju ako najvacsi pohania.

kosa

Je rozdiel medzi arabom a muzulmanom.

Arabov je v skutocnosti VELMI MALO...vetsinov ich muslimovia vyhnali z ich arabskeho uzemia.

Ak chces mat vztah, neskor rodinny zivot a deti, A BEZ STRESOV, tak Ti doporucujeme upriamit ho na to, ze chces z nim uzavriet zmluvu, kde jasne napisete ZE NEBUDETE VASE DETI VYCHOVAVAT ANI V DUCHU KRESTANSKOM, A ANI V DUCHU MUZULMANSKOM, a ze toto nechate na deti nech sa same rozhodnu ked budu dospele.

Vek dospelosti ber ako v SSA ( usa ) pri kupovani alkoholu co je 21 rokov ale to pouzi ak sa opyta ze A KEDY SU DOSPELE?...

Inac v musulmanskych krajinach je vela zien z Europy a inych krajin, hlavne modrooke rusky sa nechali pretiahnut a teraz z jednym deckom na krku ich ti musulmani nechcu, a oni hladaju nejakych blbcov z Europy ktori by si ich zobrali.

kasandra

Začínate si s takými exotmi a potom keď prídu deti tak väčšina z Vás banuje. Oni majú inú povahu, sú temperaramentnejší. Prečo najviac nepokojov a vojenských konfliktov je v arabských či moslimských krajinách?
A čo sa týka moslimskej viery, tak to si vygugli o nej, to bude najlepšie alebo nejaké knihy prečítaj, aby si aspoň čo to vedela.