Vztah s Arabom

Leela333

zdradca, ibaže milenky mávajú aj Európania. A tiež sa tým nemusia tajiť, ak je ich žena na nich závislá a zatvára pre tým oči čo sa aj často deje.

zdradca

Leela333 nemyslel som manzelky jasne tych by mohli mat viac ak in to financie dovoluju to koran povoluje ale myslel som milenky.A co som stretol moslimov ci s Indie,Pakistanu,Saudskej Arabie vsetci mali milenky a normalne oficialne sa tym chvalili,a ostatny moslimovia im to tolerovali.Ci to vadilo ich manzelkam to neviem,lebo ako muz som nemal moznost sa s nimy porozpravat,tak asi tak.
Ale ak si spocita + a - tak jej prajem nech jej to vyjde.Vela stastia

Leela333

zdradca, Arabi väčšinou nemajú viacej žien hoci by mohli. Arab je totiž povinný sa o svoje ženy postarať rovnako, čo môže byť preňho nákladné, preto viacero žien nemávajú.

zdradca

Co mas cakat? tak za 1, mozno sa budu snazit dostat ta na ich vieru.
2, musis si zvyknut ze v praci hlavne okolo domu ti moc nepomoze proste je to domena zeny a muzi do toho nezasahuju
3,moze mat aj inu zenu, v arabskom svete tolerovana ve
4,ak by si sa zalubila do ineho,ci ho podviedla mozu ta zabit a nemusi byt ani stihany,vo vela rodinach platia zakony ine ako v danom state
5,ak budete mat deti tak v jeho rodine budes tolerovana ak budes s nimy zit a on ta bude akceptovat
6,v pripade rozvodu ak sa ti vobec podari to vybavit,patria deti do rodiny muza,kde jeho rodina ci uz bratia,sestry , bratranci atd atd ich budu podporovat, ale ty stratis moznost ich dostat spät(vid x pripadov co riesia na slovensku bolo to aj v televizii) a tie zeny mali v 99% smolu proste o deti prisli
na zaver velmi ale velmi si to rozmysli,viem laska je slepa,tak premyslaj

faninkarabov

laurina a to je problem najst ciernych,indov, arabov plne integrovanych do EU - to totiz podla ani neexistuje, uz len preto ze v tychto spolocnostiach je velmi vyhodne byt chlapom. Preco by sa mali vzdat takychto privilegovanych prav nad zenami? Ono sa totiz moze aj zdat ze su integrovani, az po dobu, pokial nie je sobas, dieta a potom nastupi to ich prave JA.( tam sa potom zene tazko spat)

Laurina22

Baby preco si nenajdete Europana?Ved je tolko peknych sikovnych spanielov,talianov,rakusanov a podobne.Ked uz teda chceme tych cudzincov:-)

Ja nemam nic proti Arabom,cernochom,Indom a podobne ale ked si uz takeho muza najdete,tak plne integrovaneho do spolocnosti a europskej kultury.

Liliana227

moja mama mala priatela araba .. no vlastne je to moj otec.Hned ako som sa narodila sa zistilo ze čaká ďalšie dieťa s druhou ženou :D.Je moslim a podla mňa moslimovia,arabi celkovo sú milý ludia.Mám kamarátky v nemecku čo sú arabky.Sú taký nieže divný taký v pohode,milý,starostlivý.Podla mńa sú dobrý na vstahy.Ale u niektorých mužoch arabov je to tak ako moja mama skončila.

alibi

kamoska si nasla araba v britanii... najprv laska ako hrom,potom jej ukradol vnoci doklady a schoval, nechcel vratit, zistila ze v dome kde byvaju tajne pestuje v podkrovi kopec marihuany, usla chytil ju,zmlatil ju.. zas usla... vaznil ju... az kym to neriesila cez policiu.