Vyrastie z toho?

Príspevok v téme: Vyrastie z toho?
Gillianna

S priatelom si vo vacsine veci rozumieme, zhodneme sa, vyhovujeme si. Ale jedna vec mi velmi vadi. Tak 1-2x do mesiaca ho chyti "rapel" a vzdy si najde s kamosmi nejaky dovod na nejaku "oslavu" a idu "pařit" a to neznamena posediet, vypit si s kamosmi, ale chlastat hlava-nehlava do bieleho rana. A na druhy den cely den vyspavat opicu. Viackrat sme sa o tom bavili, ze mi to vadi, ze uz davno nemame 20, kedy sa taketo akcie este daju "tolerovat". Zakazdym, su to sluby, ze to obmedzi a zakazdym to dopadne rovnako. Pred 2 mesiacmi som zistila, ze som tehotna (neplanovali sme to , zadarilo sa). Ked sa to dozvedel, hned bolo kopec reci, ze on je na dieta pripraveny, ze sa o vsetko postara, zacneme chystat svadbu atd. Ale spominany problem ostava problemom aj v tomto stave a vo mne sa vsetko prieci.
On ma 33 rokov, v tomto veku uz u muza ocakavam, ze sa "vyblaznil", ze uz z toho "vyrastol" a ze uz rozmysla nad inymi vecami a nie ako pubertak. On sa aj v celku drzi, ale ak sa raz dostane do toho kruhu nezadanych kamaratov, ktori takto existuju pravidelne, tak je to pre neho ako droga a uz v tom "jede". Ja nechcem, aby sedel mi sedel doma pri zadku, nikdy som nepovedala slovo proti jeho kamaratom, ak si zasli spolu na pivo, alebo na nejaku chlapsku akciu, ale tieto ich "pařby" ma jednoducho vytacaju. Na jednej strane nechcem, aby dieta vyrastalo ako nemanzelske, ale na druhej strane, sa pytam, naco je dietatu taky otec, ktory sa sprava v 30tke ako pubertak a nerespektuje, ze su veci, ktore jeho partnerke vadia a nevie (alebo nechce) ich zmenit.
Asi nema zmysel sa pytat, ci z toho vyrastie - asi nie, ked ho nezmenila ani info , ze bude otcom....Ale neviem, ako si upsoriadat ten zmatok, ktory mam v sebe.
Niekto s podobnym problemom alebo radou na riesenie?

alibi

1x do mesiaca sa ozerie? mne to pride znesitelne chce sa zabavit s kamosmi. nemusel by chlastat do bezvedomia ale tolerovala by som to. ak si s nim o tom otvorene hovorila a neodstranil to tak sa s tym asi budes proste musiet zmierit.

an-e

no fuj normalne grcam, chlap ktory ma cez 30 by sa mohol konecne uvedomit, dieta by nemal vychovavat pubertiak ale zrely muz