Záhadné veci

Príspevok v téme: Záhadné veci
zvedavá_

Ahojte, zaujímalo by ma, či sa vám alebo niekomu z okolia stávajú zvláštne až neuveriteľné, nevysvetliteľné veci, či prežívate nejaké zvláštne stavy, vidíte paranormálne javy čo si neviete vysvetliť ako napr. (duchovia, predtuchy, telepatia atď.) proste hocičo čo vás až vystrašilo, keď ste to zažili a doteraz si to neviete vysvetliť.

Som zvedavá na vaše reakcie ;)

Leela333

Ondr....neaš skvelo predviedol, ako to chodí s predpoveďami a "veštením" :D Všeobecné informácie, ktoré sa mohli stať každému. Je to taká tipovačka, žiadna exaktná veda :D

iskierka

Ten od hviez..prečo si stále meníš nick?
nemám najmenšie problémy :) ani s pohybom ani s tlakom a už by aj stačilo:)
na to si ako prišiel?

Ondr....neaš

leela333

Váš život má jedno ťažké obdobie,už ste ho síce prekonala,no nieje zažehnané,dávajte si pozor,vo Vašej blízkosti je človek,ktorí Vám škodí,je to protipol Vášho šťastia.musíte ho ignorovať,v zdraví ste huževnatý človek,no tiež občasné problémy s tlakom ,možno i klby Vás dosť zaťažuju.

Roomino

Nedávno som šiel o pol noci vedľa cintorína....všade tma...strach i na riti...a počujem odtiaľ...Som pochovaný za živa...počuvam..a znovu...som pochovaný za živa!!! Zažnem zapalovač a s trasucim ohňom tam idem...a čo vidím?! Z čerstvého hrobu trčí ruka...rozmyšľam čo robiť? A tak som ju zašlapol a hovorím si! Ale špatne!! To su ale hrobári,ani tu nieje kvalita práce!!!!

Blondula

cerstva skusenost asi spred tyzdna... snival sa mi sen,nic strasne len obycajny sen s malym susedom,kamaratom mojho synceka :D zrazu som sa strhla,prebrala a otocila na druhy bok.spim pri stene a ako som sa otocila,videla som obrys cloveka,co ako keby odomna odbehol,lebo som sa otocila.siel smerom k mojmu syncekovi,kde bol tiez druhy obrys postavy cloveka :-( zacala som smatrat na stoliku mobil,aby som si zasvietila,nechcela som zazinat velke svetlo.pokym som s trasucimi rukami konecne drzala crngac v ruke a zasvietila,nikde nikoho...hodiny ukazovali par minut pred pol 6 RANO !!! sla som pozriet maleho a uz som nemohla zaspat... co to bolo nechapem,lebo som bola hore a k tomu bolo uz rano a nie noc :-( mali sme 2 roky co zomrel otec a 12 rokov brat.to ma napadlo ako prve,ale preco som sa vystrasila a "odisli"... aspon ma mohli nejako ukludnit,pohladkat.... :-(((