Záhadné veci

Príspevok v téme: Záhadné veci
zvedavá_

Ahojte, zaujímalo by ma, či sa vám alebo niekomu z okolia stávajú zvláštne až neuveriteľné, nevysvetliteľné veci, či prežívate nejaké zvláštne stavy, vidíte paranormálne javy čo si neviete vysvetliť ako napr. (duchovia, predtuchy, telepatia atď.) proste hocičo čo vás až vystrašilo, keď ste to zažili a doteraz si to neviete vysvetliť.

Som zvedavá na vaše reakcie ;)

letloverule

Ja mam tiež prapodivne schopnosti a je to celkom fajn, len o nich nesmiem rozprávať lebo potom vyzerám ako cvok:) ale sú aj ľudia čo to chápu lebo tiež majú buď nejake "zážitky " alebo "schopnosti"

Anita zo Žil

Anjelik

Myslím,že nieje manipulátor,ale preštudoval veľa knih o tejto problematike
a povedal mi,že keď zistil o svojich schopnosťiach,tak sa sám zľakol a niekoľko krát si poštval proti sebe i rodinu...že povedal sestranici,aby nešla v pondelok autom,lebo bude mať havariu/že mal vnuknutie/ a v ten deň sa skoro zabila v aute,jej manžel mu vynadal a ešte viac,že povedal,že to zapríčinil on.
Povedal mi,že som z dvojičiek,pritom to predo mnou mama zatajila,lebo nikto v okolí to nevedel a presťahovali sme sa do Žiliny a nemáme žiadnu rodinu,len maminu sestru a ta je 20rokov v USA,mama mi povedala,že to nikto nevie a že odkiaľ to viem..tiež ho hľadala.... Toto je jeho koníček a možno schopnosť,ktoru tají,pritom by mohla i pomôcť,keď som sa spýtala,odkial to vie,tak mi povedal,že je ako Dr.Jonaš,patrala som kto to je ten Jonáš/hovoria o tomto Dr.,že je šarlatán/ a zistila som,že to je lekár,ktorý pracuje s vzorcami hviezdneho rozptylu a lunárneho/či akehosi/ krytia..tiež na 98% vypočíta pohlavie dieťaťa...a všetko z hviezd.
Myslím,že klobuk dolu i pred nim,mne tento Pán povedal,že budem potrebovať silnu vieru a len kladný pol pri diagnoze,ktorá príde,že mám tam čierny bod..nato mi neskôr stanovili zakernu chorobu,s ktorou už budem musieť vedieť žiť.

Nieje to zlý človek,ani podvodník a sám povedal,že by sa potreboval rozvíjať a nie len ako koníčka tajne po večeroch.
Mne nijak neublížil,nikdy nevedel moje prave meno a ani sme sa nestretli.

doubledog

ano, stava sa vselico, aj mne aj ludom okolo mna.
ale zeby ma to nejak vystrasilo, to teda nie, uz mi to aj pripada normalne.

anjelik *

Anitka, tak zase netreba veriť všetkému, čo počuješ. Čo sa týka toho prepólovania Zeme, naozaj k nemu došlo, možno milióny rokov dozadu a bolo spôsobené planétou, ktorá sa dostala do tesnej blízkosti Zeme. A tak sa Zem pretočila pod vplyvom jej gravitácie. :o) Nejak sa mi to nezdá ani s tým zákrytom všetkých planét, mám dojem , že sa do zákrytu dostane iba Slnko, Mesiac a Zem. Ale môžem sa v tomto mýliť.;o) Magnetizmus sa zvyšuje priebežne už roky, tak žiadnej brutality sa nemusíš koncom tohto roku obávať.
A čo sa týka toho pozerania do očí. Nuž, pri určitých, povedzme ZÁKLADNÝCH znalostiach toho, čo spomienky sú, čo je spomienkový svet,tak absolútne nie je šanca čítať ho nazeraním ti do očiek. A mňa keď človek oklame v jednej veci, ťažko mu uverím, že v druhej bude vravieť pravdu. A keď ty máš pocit, že ťa vie ovplyvniť len hlas v telefóne, možno ani sama nevieš, čo všetko si mu povedala, z čoho ti šikovný manipulátor povie o tebe viac ako vieš sama.:o) Možno má ten pán vedomosti, možno aj schopnosti, to nespochybňujem, ale rozumný človek by ťa nestrašil. A to poletovanie predmetov?? To už základné vedomosti o zemskej príťažlivosti a gravitácii vylučujú.

milli11

Anita, toto som citala aj ja na nete, ze v ten den budu Slnko, Zem a ostatne planety v jednej osi. A nikto vsak presne nevie, ake nasledky to bude mat, napr. na gravitaciu.

Anita zo Žil

Vinea.

Prestala som s nim komunikovať,lebo ma nikdy nevidel a povedal mi take veci,že
som skoro padla na zadok o niektorých viem len ja a moja mama.
Tiež mi hovoril,že koncom roku,že sa hovorí o 21 decembri,ale,že je tam vykyv 2+ a 3-,nerozumiem tomu,ale,že by sa mohla prepolarizovať zem,to znamená,že siločiary by pôsobili opačne a morske dno by sa vyzdvihlo a pevnina klesla,že už sa to raz stalo/a že si to vysvetlujeme zle-že to nebolo činnosťou vulkanov/ a preto nachádzame na vysokých kopcoch v kameňoch ulity slimákov,že sa to udialo,ako keď premačkneme klobuk a pretečie voda do falcu...ale že sa to udeje veľmi rýchlo s porovnaním s vulkanickou činnosťou...že už Majovia vedia o tomto jave,že vtedy budu všetky planéty v jednej osi a vznikne silne zrkadlové magneticke pole...predmety sa zdvihnu do vzduchu a bude nestabilita. Je to strašne počuvať,ale niečo na tom bude i v telke to bolo s tymi planetami. Je to zaujimavé,ale i strašné...nemám na to žaludok a neviem presne odkial je...no on to hovorí tak ťahko s humorom a Vy si uvedomíte až o 2-3hodiny,že ten človek Vám povedal vec,ktorá je uplne intimna,diskretna a silne tajná.Veď to mu nikto nemohol povedať....našla som ho niekde v kontaktoch hviezdárne,vo forume.
Povedal mi,že sa nikdy nepozerá osobe s ktorou hovorí do oči,lebo,že sa mu spustí čitanie jej života smerom do zadu a potom zabuda odpovedať na otazky a pod......
Pokial som nehovorila s týmto človekom,tak som na nič take neverila,no teraz ano!!! Pôsobí úprimne,ma sladký až podmanivo priťažlivý hlas,po chvíle citite,že začina s Vami i myšlienkami manipuluvať..neviem to opísať,možno telepatia,hypnoza-niečo podobné. Človek povie i to,čo ma utajené hlboko v srdci.

Stačí,končim,dosť bolo.

vinea

Anittazo Žil....ak smiem, ako sa volá ten pán od Topoľčian?? Alebo nemá aspoň stránku na nete? Chodievam občas do Topoľčian, tak preto :)