Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nevysvetliteľné veci

Príspevok v téme: Nevysvetliteľné veci
zvedavá1

Ahojte, zaujímalo by ma, či sa vám alebo niekomu z okolia stávajú zvláštne až neuveriteľné, nevysvetliteľné veci, či prežívate nejaké zvláštne stavy, vidíte paranormálne javy čo si neviete vysvetliť ako napr. (duchovia, predtuchy, telepatia atď.) proste hocičo čo vás až vystrašilo, keď ste to zažili a doteraz si to neviete vysvetliť.

Som zvedavá na vaše reakcie ;)

milli11

Ja som pocula uz aj taku hlasku, ze to, v com zijeme nie je pravy kapitalizmu.

Pravy kapitalizmus je, ked sa clovek, sukromnik snazi byt lepsi ako ostatni, mat vacsie zisky. Ak to nevie, tak padne a skrachuje, skonci bez toho, aby ho niekto tahla z kase. Proste nevie to, padne, skonci.

V nasom svete je vsak divny kapitalizmus. Staty, obycajni ludia v statoch zachranuju sukromne banky, ktore vlastnia sukromnici. :((( Nie je to dost divne? Nieco tu nehraje. Ved ked ti sukromnici nevedia riadit svoje banky, preco by mali platit za ich zle rozhodnutia a nezodpovedne spravanie ludia, ktori ktori ziju z minimalnej mzdy a ani nic k tomu nemozu povedat? len vlada povie, ze platte a my musime platit. ):((( Preco vlada chrani sukromne banky a obyvatelov, ktori sotva preziju z vyplat sa nestara, ako preziju?

pan d.

A ja som prisiel dnes na to, ze ma jeden cigan neklame, vybavil si invalidny dochodok a nic mu nie je:DDD Rodicia si vybavia opatrovne a vsetci sa mozu smiat nam do ksichtu.

0vecka

2 bingham len tam islo skor o ludi co mali zaludok kolaborovat :) ... a aj ty vyssi nemali az o tolko viac ako dnesny "uspesny podnikatelia"

pan d.

Nie je to tak ako vo filmoch, lebo vo filmoch vyhanaju demonov z psychicky narusenych jedincov. Knaz sa normalne pri tebe, alebo nad tebou modli. Mozno keby som uveril viac, tak by som ziadne lieky nepotreboval.

pan d.

Lieky este zatial beriem, nakolko som zazil psychicke zrutenie a to nie je malickost. Nezrutil som sa vsak z duchov, ale z toho, ze som predtym nemal pracu. Akurat, ze vsetci naokolo si povedali, ze z cudzieho krv netecie, tak si to riesim len vo svojej hlave. Egoizmus vladne svetom a najma peniaze. Ak ich clovek ma, tak si moze verit aj na lietajuce netopiere:D

bingham

lost

presne tak, kapitalizmus je system v ktorom nikdy nebudu ludia spokojny...a v ktorom su extremne rozdiely medzi ludmi - takze skor ci neskor padne