Nevysvetliteľné veci

Príspevok v téme: Nevysvetliteľné veci
zvedavá1

Ahojte, zaujímalo by ma, či sa vám alebo niekomu z okolia stávajú zvláštne až neuveriteľné, nevysvetliteľné veci, či prežívate nejaké zvláštne stavy, vidíte paranormálne javy čo si neviete vysvetliť ako napr. (duchovia, predtuchy, telepatia atď.) proste hocičo čo vás až vystrašilo, keď ste to zažili a doteraz si to neviete vysvetliť.

Som zvedavá na vaše reakcie ;)

0vecka

2 lost komunizmus tiez nie... kapitalizmus ma aspon tu vzhodu ze ti schopnejsi sa maju lepsie ... takze ich to podporuje komunizmus skor praje tym menej ambicioznejsim...

lost

teda ma, ak sa bude system coraz castejsie reserovat.. ale to je singularita.. prezijes mozno dlhsie aok priemer, ale padnes tak ci tak :)

0vecka

2 milli11 no vidis ja mam radsej slobodu a moznost prejavit svoj nazor cestovat a byt odmeneny za to ze viem a spravim nieco viac ako ostatni.... navyse to tvoje nabozenstvo by bolo v ovela horsej pozicii kebyze tu boli znova komunisti...

Joo

panecku prepacte ,ale trosku som zabudla pisat po slovensky ... hlavne tie vase blbke koncovky ...... teda exorcistom !!

Joo

pan d.
ty uz vobec neberies ziadne lieky ?
a to ako prebieha take "sedenie" s exorcistou ?
je to tak ako vo filmoch :-/

pan d.

Tak vedel som to preto, lebo mi to povedal a veeelmi mi pomohol, inak by mi ziadne lieky na svete nepomohli. To si nevies ani predstavit, co som prezival, ked ma trapil necisty duch. Ja verim len v jedineho Boha, v ziadneho trojjedineho, oni su tri autonomne duchovne bytosti, hoci postavenie mozu mat rovnake, ale aj tak verim len v Stvoritela. Myslim si vsak, ze duchovna bytost nema tu moc, aby pomohla cloveku.