Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Make up na tmavu,prirodzene opalenu alebo aj solarkovu plet

mima777

ahoj, ja som začala používať make up Catrice HD Liquid Coverage, majú viac odtieňov tak si môžeš vybrať, dobre kryje a ľahko sa rozotiera. Objednávam ho cez Notino, nevedela som ho nájsť v drogérii. Tiež používam Plnú Peňaženku kde mi vrátia peniaze späť z nákupu, kedže make up objednávam celkom často.

jolka959

Ak sa chces ozaj naucit ako vycarovat takyto prirodzeny kvalitny make up na tvari, tak si skus pozriet makeupinstitute.cz . Tam je možné naučiť sa o make upe a líčení všetučko všetko

jaa11

Chapem ta, ja mam tvar tiez stale bledsiu ako telo, proste mi ju neopaluje, ani solarko a ni slnko, pouzivam tmavsi make up bourjois healty mix, al. egyptsku hlinku,. avsak len tenucku vrstvu a vyzera to pekne prirodzene

heidi454

Ak si mladá a nepotrebujes silný make up, je velmi dobrý nivea visage young tónovacia emulzia, má iba jeden odtien ktorý sa prisposobuje tónu pleti, je to ale dost tmavé podla mna, preto aj dievcata s bledsou pletou to nevelmi pouzivaju, ale pre teba by to bolo výborné :) Okrem toho krásne hydratuje, neupcháva póry, ibaze je lepsie trosku plet prepudrovat ak más mastnejsiu plet, lebo nemá zmatnujuce úcinky :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.