Opät na dne kvôli nemu

Príspevok v téme: Opät na dne kvôli nemu
macik

písala som sem už pred časom ...že mi priateľ začal pracovať v rakúsku ...
teraz odišiel včera ,resp.odletel ..úplne sám na 6 týždnov preč odo mna -odišiel ..proste nechal ma tu samú.odišiel na služobku do Korey ...
ostala som úplne sama ...
áno,boli časy,ked som ho neznášala,chcela sa s ním tozísť ..ale ..toto neodkážem ustaáť ..ako ma tu môže nechať ?včera som pri nom preplakala celý den ,ako sme sa llúčili,som ani nemohla rozprávať,čo ma tak zalievali slzy a on vypustil jednu slzu a nic viac ..a povedal mi,že " to zvládnem " ..nechcela som,aby odišiel,na tak strašne dlhý čas ...bože ľudia ..cítim sa tak hrozne ...
prepáčte potrebovala som sa len vykecať

macik

flower mozno sa bojim aj toho,ze nebude pri mne,ked to budem potrebovat,to je pravda,lebo teraz mam zapal pluc a som v nemocnici(napr ) a on je kde ?on je prec ,je v práci v korey ,
lebo opat je tam a nemoze odtial odist kvoli mne a mojmu stavu...
nevieete si predstavit ludia,ake to je ,ked milovany clovek s vami vola,pise,vy ste na tom tak zle,ze ledva hovorite a chcete ,aby vas objat,stisol za ruku a povedal " bude to fajn,som s tebou" ,ale on to spravit nemoze ..
to bol len priklad .
dalej mi este aj oznamil,ze sa chysta nadalej pracovat tam v korey na taketo " tyzdnovky" ..a podpisal uz aj s nimi tam zmluvu ,ktora je zavazna na cely buduci rok 2013 ...
mna tu teda nechava ..
ja za nim ist nemozemm
a ja nic ine nerobim,len sa trapim,aj ked studujem na vyske ,aj ked uz mam konicky,aj ked nestiham niekedy,ani neiem,kde mi hlava stoji,nasla som si ine zaluby ,chodim von s kamoskami a tak,ale ON mi predsa len chyba,neda sa takto zit bez neho ...
a on sa ohradza tym,ze vsak aj ja studujem a co by som chcela,vsak aspon zarobi peniaze ...
to je celkom slaba vyhovorka

Slecna A.

citujem "ak Boh da ,rozidem sa s nim konecne"....WTF?? :D co si ty za zenu, to nechapem...Laska nie je o tom, ze potrebujeme toho druheho nonstop pri sebe ako plysove zvieratko. Bud stastna najprv sama v sebe, lebo NIKDY nebudes stastna ani len s jednym muzom. Ani len s takym, co pri tebe bude nonstop sediet...Uvedom si to preboha :D A vidim, ze tato diskusia nepriniesla, co si ocakavala a teba nastvalo. Pises, ze si cakala rady akoze "od bliznych"...moja mila, blizny (ked si to vezmes s krestanskeho pohladu) ti nebude do hlavy vtlkat ake si ty chudiatko, ale na rovinu ti povie to, co ti tu napisalo asi 20 ludi...spamataj sa

flower777

Macik, bud mu neveris a podvedome citis, ze to nema buducnost alebo si naozaj len ufnukana...6 tyzdnov nie je tak vela, aby sa to nedalo vydrzat...Poznam pary, ktore su odlucene ovela dlhsie, nebud na nom tak zavisla, skus to prekonat a byt samostatnejsia. Trochu ta aj chapem, ja s priatelom travim vikendy lebo momentalne robime kazdy v inom meste, teda nam cas nedovoluje byt spolu cez tyzden (len niekedy). Vzdy je pre nas strasne tazke, ked sa v nedelu vecer lucime, mame z toho blbe nalady. No zasadna vec je, ze my sme dost cerstvy par, teraz by sme chceli byt najviac spolu, preto to trochu zle znasame, ale zvladame to s kopou SMS a telefonatov...ak mas pocit, ze ti stoji za to, tak to jednoducho vyzdr a sustred sa na seba a mysli na to co bude, ked pride. Pokial ta naozaj lubi, tak sa k tebe po tych siestich tyzdnoch vrati s obrovskou radostou...a pamätaj si, ze chlapi nemaju radi ufnukane zeny...Podla mna nie si taka lutostiva, kvôli tomu, ze odisiel na 6 tyzdnov, ale kvôli tomu, ze citis, ze nikdy nebude pri tebe, ked to budes potrebovat...

macik

Tantetekla ak s nim budem,tak to istotne,uz mi ani nechyba nejako,naucila som sa zit bez neho,dokonca ma otravuje,ked mi zavola ,dospela som do takeho stadia...a to je prec len mesiac ....ani nie ..
je mi to uz jedno ...
uz som v pohode ludia,co sa tohto tyka ...
len niekedy ma premohne smutok,lebo nemam ist s kym von a som sama,ale uz je to OK,uz mi nechyba ,som silna neskutocne,venujem sa celkom inym veciam...
ak Boh da ,rozidem sa s nim konecne :)

macik

leela mylis sa,konecne aspon normalny nazor a nikto na mna neutocil( adamktr)myslim...

a nechcela som ody a neviem co pocut,nechcem pozitiva a pekne veci pocut..len normalne rady a nazory ...

a prosím...neironizujte tu,uz mam toho dost ..chodte sa vyzurit inam ..