Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Opät na dne kvôli nemu

Príspevok v téme: Opät na dne kvôli nemu
macik

písala som sem už pred časom ...že mi priateľ začal pracovať v rakúsku ...
teraz odišiel včera ,resp.odletel ..úplne sám na 6 týždnov preč odo mna -odišiel ..proste nechal ma tu samú.odišiel na služobku do Korey ...
ostala som úplne sama ...
áno,boli časy,ked som ho neznášala,chcela sa s ním tozísť ..ale ..toto neodkážem ustaáť ..ako ma tu môže nechať ?včera som pri nom preplakala celý den ,ako sme sa llúčili,som ani nemohla rozprávať,čo ma tak zalievali slzy a on vypustil jednu slzu a nic viac ..a povedal mi,že " to zvládnem " ..nechcela som,aby odišiel,na tak strašne dlhý čas ...bože ľudia ..cítim sa tak hrozne ...
prepáčte potrebovala som sa len vykecať

Dadula56

vitali:odpoved davam iba ze seba, za ostatne zeny neviem hovorit, ale mam pocit, ze to bude rovnaka pricina. Totiz ona namiesto toho, aby si to poriesila so svojim priatelom(co je asi jedina schodna moznost pre nu - rozchod alebo nejake ultimatum), pripadne, aby sa snazila aspon nieco (uplne malicke) spravit so sebou bije okolo seba ako vladze a vypisuje tu vsetkym ako nic nechapu a ze ju nepodporili. Akoby ini ludia problemy nemali, nestretli sa s nimi a ziju si na zamocku.

Dadula56

Adam napisal peknymi slovami to, co ostatni. Ze potrebuje zrejme ineho, ak sa nevie vyrovnat s nacrtnoutou situaciou. Skoda, ze slecnu viac zuajimaju pekne slova ako obsah textu. Nevadi.

vitali

Dievčatá, priznám sa, že vážne nerozumiem, čo sa tu toľko rozčuľujete! Už sme asi všetci pochopili váš hnev, tak načo sa tu dalej a dalej jedujete? To je tak ťažké si uvedomiť, že toto dievča je neskúsené a nevie sa naučiť narábať so sebou. Koľkí z nás to nevieme ani do staroby. Prečo? Lebo je to veľmi ťažké a dobre to viete aj vy. Ved ešte len teraz odišiel od nej frajer, tak čo sa asi dá čakať od sklamaného dievčaťa? Že razom si všetko dokonale uvedomí, povie si, wau, on je preč, no ja začnem s novými koníčkami a začnem stretávať plno nových ľudí a budem sa cítiť skvele.. Čudujem sa vám, že vy také vyspelé, múdre ženy a neviete, že to nefunguje na želanie. Ved sem napísala pre rady, pochopenie, právo na to má a potrebuje čas si dať všetko v hlave dokopy a to chvíľu trvá. To viete tiež. A ľudia sme rôzny. Preto na ňu nezaberajú vaše dobre mienené rady... Lebo ona si potrebuje uvedomiť, SAMA dôjsť k poznaniu, že takto to nezvládne... A sama si musí rozkázať, že takto to dalej nejde, trápiť sa a urobiť s tým koniec.
Maoam, súhlasím, ona potrebuje iného chlapa, ale Macík, ty to už asi sama vieš, ako som ti to písala.

Leela333

No jasné, konečne jej niekto napísal čo chcela počuť, tak je dotyčný hneď múdry človek, čo má prehľad :D:D:D:D:D

macik

adamkrt neskutocne dobre povedane,konecne nejaka normalna rada a odpoved v tomto fore !!dakujem ..a myslim,ze si detailne opisal,co si aj ja myslim o tom ..vidno,ze mas prehlad a rozumies sa takym veciam...
presne tak,som clovek,ktory potrebuje partnera a tak,ked ini -aj tu z fora nepotrebuju mat partnera pri sebe,to je ich vec,ale ja ho chcem mat pri sebe,nechcem taky vztah,ked on chodi iba na navstevy ..ale zaroven ho nechcem stratit,to je ten problem ..
velmi pekne dakujem za odpoved ..

jajaja295 si nepochopila :D:D:D absolútne nič ..
to je brane " krestansky " ,nie,ci si ty moja rodina :D:D normalne si ma pobavila,dievca :D

jajaja295

ako sorry, ale tato veta ma pobavila
a to je " pomoc bliznemu " ,to hej ...
co sme tvoja rodina? trochu sa konecne osamostatni, lebo cisty konec s tebou

soffa

no boze odisiel,ale ved pride naspat.si nanho velmi upata,a to nie je dobre.ved mas kamosky a rodinu nie???venuj sa im,hlavu hore,ved sa vrati;-)))