Opät na dne kvôli nemu

Príspevok v téme: Opät na dne kvôli nemu
macik

písala som sem už pred časom ...že mi priateľ začal pracovať v rakúsku ...
teraz odišiel včera ,resp.odletel ..úplne sám na 6 týždnov preč odo mna -odišiel ..proste nechal ma tu samú.odišiel na služobku do Korey ...
ostala som úplne sama ...
áno,boli časy,ked som ho neznášala,chcela sa s ním tozísť ..ale ..toto neodkážem ustaáť ..ako ma tu môže nechať ?včera som pri nom preplakala celý den ,ako sme sa llúčili,som ani nemohla rozprávať,čo ma tak zalievali slzy a on vypustil jednu slzu a nic viac ..a povedal mi,že " to zvládnem " ..nechcela som,aby odišiel,na tak strašne dlhý čas ...bože ľudia ..cítim sa tak hrozne ...
prepáčte potrebovala som sa len vykecať

3nttt

dobre ked uz su tu vsetci ku tebe take svine bezcharakterne...a ako by si sa citila ty keby sa tvoj drahy s teba potentoval,ostal by doma pri tvojej riti a cela jeho rodina by bola v prdke?myslis ze by si bola stastna a spokojna?a raz by ti to on alebo jeho rodina hodila do ksichtu?
ja chapem ze si smutna a nestastna a neviem co ale chap preco to robi.a ak kvoli tomuto vas vztah nevydrzi tak potom nemal pravdepodobne aj tak ziadnu buducnost.

macik

dorsi vies co ...na fore tu,uz nic necakam,nevidite do problemu hlboko ako ja ,to je cele ..ja to cele zazivam ,a nelutujem sa -ver mi,keby som nemala problem -tak sa nelutujem,ale to je tak -clovek nema nikde pochopenia ..to je normalka v dnesnej dobe -ja to nikomu nevycitam ...len si prezite to,co ja v tomto vztahu a potom kritizujte,len tolko ...k tomu ..

neviem,ako by ste vy vsetky tu brali nieco take,ked ste s niekym roky denno denne ( skoro) ,ked ste stale v neustalom kontakte a proste RAZ to len tak z nicoho nic sekne ...a prestane to byt takto a zrazu ste sa ocitli uplne samy len so svojimi myslienkami a spomienkami,neodisiel na front,ale odisiel tisice KM odo mna,od nasho domova,od vsetkeho znameho,moze sa mu tam cokolvek stat ,nikto mu nepomoze ...mam strach ,obavy ..a ktovie,co este vsetko ..a plus samozrejme to,ze nemam jeho podporu je priserne ..nemozem ho vidiet,pobozkat ,nemozem nic ,nemozem sa mu pozriet do oci,proste nic,nas kontakt nie je skoro ziadny,len sem tam mobil ,aj to vela stoji a plus net ,ale na ten velmi cas nema,leboi je unaveny a este nema tam ani pristup na net ,len v prac,i,co mi naskriabe par riadkovy mail ..takze neviem,mile damy,akoby ste to vy zvladli ....
a este si predstavte,ze toto nie je RAZ ..ako sa opakujem,ale bude to tak najblizsi ROK minimalne,pokial sa neskonci projekt(!!!) ..a kedze ja tiez odchadzam z nasho rodiska kvoli studiu ,tak s nim budem travit este menej casu,ako doteraz,pretoze ani ja nemozem chodit stale domov kvoli financiam ....
a teraz ,damy,vravte,ci to mam na ruziach ustlane a ci prehanam ....
nie,nemusite ..viem,ze poviete,ze som sebec a egocentrik :D je mi to jasne,nemusite

odpoved pre teba Vitali ..
mohli by sme sa porozpravat o tvojom i o mojom probleme viac :)ak by si chcela ..pokojne ti napisem vecer mail a pokecame ..budem rada ,lebo tu na fore sa neoplati hovorit nieco,ludia ta tu len daju dole a nic ine ..a kazda jedna odpoved " najdi si nieco,cim sa zabavis " -ale tak sa vecne zit neda !

vitali

Vieš čo macík, ak budeš chcieť, môžeš mi napísať na email :) Tak sa dá lepšie písať, ako na fóre. Ostatných tvoj problém rozčuľuje, lebo si myslia, že si sebecká, myslíš len na seba. Ale zabúdajú na jednu vec, že viacerí z nich si to neprežili a radiť bez toho a nadávať, to vie každý. Času, ktorý tam strávi, je veľa. Ale samozrejme, "každý" by to zvládol omnoho lepšie. Inak, ja mám dnes dokašľaný deň. Dnes sme ho boli navštíviť, tak som sa tešila, ale celý čas som mala chuť revať. Nemohla som sa dočkať, kedy prídem domov. Ako som sa tešila, že to zvládam, to naše odlúčenie, horšie zvládam návštevy. Som jeho dievča viac ako pät rokov a nemôžem sa s ním ani porozprávať. Cítim sa tam ako tá najposlednejšia, čo sa ani k slovu nedostane. Žiadne súkromie, iný kontakt máme päť minút do týždňa a len počúvanie rozhovorov jeho rodiny. Asi som sa rozhodla tam viac nechodiť. Bude to ťažké, ale môžem to ja s prepáčením osrať, keď prídem odtiaľ ponížená, sklamaná.. Nemám na to slov, ešte aj takto sa trápiť musím. A ten email je vitali@centrum.sk. Tak ak budeš mať záujem, kľudne mi napíš :)

dorsi

A čakala si niečo iné??? My sa Ti snažíme pomôcť, otvoriť Ti oči, aby si prestala vnímať všetko tak negatívne. Ľutuješ sa sama viac než dosť, netreba na to viac ľudí. Ak ten vzťah nefunguje ako chceš, tak to ukonči. Netráp seba aj jeho. Ak Ti za to stojí, vydržíte aj toto. Ale ty musíš začať žiť aj sama pre seba a nie sa upnúť len na neho. Však teraz je čas na to ako stvorený. Ešte je leto, ak nemáš kamošky, určite máš nejaký koníček. Venuj sa mu, venuj sa sebe, popracuj napríklad na svojej postave, zabehaj si, zmeň image poprípade si nájdi nových priateľov. V dnešnej dobe to až taký problém nie je. Len sa hlavne prestaň ľutovať a presviedčať všetkých naokolo ako Ti je zle. Ono ľudia s Tebou chvílu budú súcitiť, ale ak budeš tú svoju pesničku omieľať stále dookola, tak budú všetci z Teba na nervy ako je to tu. Buď silná žena a nie klbko nervov, lebo ti chlap odišiel. Však sa vráti, zase si ho užiješ. Určite sa nebude tešiť ak ťa nájde zlomenú, zničenú. Vidíš on za svojimi snami ide, určite aj kvôli tebe, aby ste sa raz mali dobre...Uvidíš, raz to oceníš. Ty si začni ísť za svojimi a všetko bude fajn. Hlavu hore :-D

Leela333

A vieš prečo ti nadávajú? Lebo si strašne egocentrický človek. Stále samé ja, ja, ja, mňa tu nechal samú...

Trápiš len samu seba týmto tvojím rozmýšľaním.

macik

vitali som rada,ze aspon jeden clovek ma tu chape,lebo ostatni mi tu len nadavaju,
aj ked velmi nerozumiem preco,ale to asi preto,lebo sa nevedia vcitit do mojej koze.
ja som velmi mlady clovek,nemam ani 22 rokov..a studujem ešte ..
a kamosky naozaj dobre nemam,nebudem sa im prosit,je to pre mna ponizujuce,ved ked ony nechcu ?preco by som ja mala stale chciet ?radsej od nich bočím ...
a rodina -hm..ako ja nemam zlu rodinu,podrzia ma,ked treba,ale nie,co sa tyka jeho,-moja rodina ho nema rada ..a chcu,aby sme sa rozisli,preto mi kvoli nemu aj dost casto nadavaju :( a preto ma teraz nepodporuju,chcu nech si to vypijem sama

simonella ach,ničomu nechápeš-nevadí

Simonella

Boze, spravas sa ako male decko.. Ako nechapem.. kolko mas rokov?
Nechcela by som byt na niekom tak zavisla ako si ty.. Ved takto funguje XY parov!! Nie si jedina! tak sa vzchop , preboha..
Moj otec uz roky takto pracuje, chodieva do zahranicia na pol roka, potom domov pride na mesiac, a ide spat.. Jasne, mala to mama tazke zo azciatku si zvyknut, lenze uz takto funguju v pohode, cez skype a tak, ved na SR sa zarobit neda! Este ked ma deti, kt. treba zivit..
Ved nebud taka egoisticka.. PREZIJES TO.

vitali

Milí macík, rozumiem... Ale podľa toho čo píšeš ide nielen o priateľa, ale aj o ostatných. Keby si mala pri sebe aspoň jednu dobrú dušu, aj to by ti pomohlo. Depresia z odlúčenia by na teba tak nedoliehala. Aj keď si viac samotárka, ale potrebuješ niekoho pri sebe. Čo keby si sa pokúsila zlepšiť svoje vzťahy v rodine? Prečo je to u vás doma zlé? Jednoducho, potrebuješ niekoho a vieš si predstaviť, že by si žila takto opustená naďalej, celé mesiace? Bola by si sama nielen vtedy, keď ti odíde priateľ, no ešte aj v horších situáciách? Na koho sa obrátiš? Takto ako žiješ, to by postupne ničilo každého. Viem, o čom hovorím. Skús sa obrátiť na tie kamošky. I keď nie sú s tebou, ale mohli by ste byť viac v kontakte. Je mi to veľmi ľúto, že takto žiješ, no asi je čas na to, aby si si niekoho našla, kto bude stáť pri tebe alebo zlepšila vzťahy (ak sa to aspoň kúsok dá). Bolo by to pre teba omnoho lepšie aj v súčastnosti a v budúcnosti tiež. Koľko máš vlastne rokov? Chodíš do školy alebo pracuješ?