Neviem co si mysliet

Príspevok v téme: Neviem co si mysliet
Luja

Ahojte.
Stala sa mi taka vec,ze priatel mi po cca dva a pol rocnom vztahu napisal zo dna na den, ze ma nikdy nelubil,ze je koniec a ze mu mam dat pokoj a ze mu nemam uz nic pisat ani mu volat...vobec nechapem co sa stalo, zacal si vymyslat nejake nezmysly utocne na mna a ze vsetko co mi hovoril a pisal bolo klamstvo, konkretne - ako ma lubi a ze ma chce a ze ma chce za zenu a podobne.../on ma 30 a ja 29/.Blokuje ma, neviem sa mu dovolat a nereaguje ani na moje sms. Pritom vsetci hovoria,ze nechapu, lebo bolo vidiet ako je zo mna hotovy, sam hovoril, ze je zo mna stale uplne mimo, sam od sema mi hovoril, ze ma lubi, ja som ho nenutila,dokonca sa mna pytal,ci ja jeho lubim,ak som mala take, ze koncim, tak ma prosikal,ze sa zblazni , zabije...teraz sa mi vyhraza,ze ked mu neprestanem volat,zverejni co som mu posielala fotky...nic som mu neurobila a vobec neviem co sa stalo,este v sobotu mi pisal,ze ma lubi a tak a v pondelok mi poslal tie sms a tyzden sa s nim neviem spojit. nechapem a neviem co si mam mysliet a co mam robit alebo nerobit? kazdy den mi telefonoval,stale prevolali sme pol dna, poslali sme si 100 emailov denne, ked som mu chvilu neodpisala, uz volal co sa deje, aj ked som mu nezdvihla, vsetko bolo ok...planovali sme spolu buducnost a on mi zrazu napise, ze to bolo klamstvo a ja neviem comu mam verit? tomu co mi teraz hovori, alebo tomu co som videla, co si citam v mailoch a co som citila z neho, teda lasku? nikto nechape jeho nezmyselne spravanie....
dakujem

Luja

ale moze byt to naozaj hra pre niekoho, to ako je neoblomny, nervacil ze mu nemam nic pisat...ako keby to naozaj citala... to ma nenapadlo

doubledog ak, podla mna sa neozve, podla teba ano, a o co bude stavka?:)

Maoam

Luja, ale tak taky chudacik, ze je tam niekde priviazany o radiator s paskou cez usta a zena za neho pise maily a on sa tam trha a chce silou mocou k tebe :-), tak tak to asi nebude...

ono to chce dost velku vychcanost, na to, co robil

no ale tak vedela si, ze je zenaty :-/

tak co, no, nasledky su blbe

Maoam

doubledog: ty sa vyznas ;-)

Luja: je na tebe, ako to vezmes, co s tym urobis, sama vidis, co z toho vzniklo a musis si sama zvazit, ci ti to stoji za to a ak by este raz pokusal, ci zasa nabehnes alebo mu zabuchnes dvere pred nosom a to navzdy

doubledog

neboj sa, nic nie je stratene
kriza pominie, on sa ti ozve a napise ti, ze to napisat musel, aby mu zena dala pokoj, a ze este rozvadzat nejde, lebo ...(dopln podla fantazie)
proste kalerabov bude este dost.

zatial si zasportuj, precitaj nejake knizky, venuj sa kamoskam...