Bledosť

Príspevok v téme: Bledosť
Niko339

Zdravím všetkých,
chcel by som sa Vás opýtať, či nepoznáte nejaké výrobky - do 20 éčok - ktoré by mi pomohli vybieliť pokožku.
Prosím tých, ktorý ma tu mienia presvedčovať že: ale opálenie je krásne; na opálených chalanov baby letia ... a tak podobne...
Prosím - zdržte sa komentárov. Jednak ich budem ignorovať, čiže.
Ak má naviac niekto - resp. vie - o receptoch, ktoré dokážu zbieliť pokožku, prosím, ozvite sa TU.
Nie som chorý, len sa mi páči predstava bielej, alabastrovej kože, ktorú v stredoveku pripisovali šľachte a panovníkom, kdežto opálenie zasa robotníkom.
Som toho názoru, že biela pokožka je krajšia ako tmavá, ktorou sú dnes takmer všetci posadnutý.
Aby ste si vedeli predstaviť...:
Som meter osemdesiatštyri vysoký, mám tmavé vlasy, bledú pleť a sivé oči, pričom nosím modré šošovky. Vlasy mám skoro po plecia, ale keby som opálený, nehodilo by sa mi to. Už niečo cez dva roky som vkuse bez opálenia, avšak občas sa mi stane, že sa opálim. V takých prípadoch odporúčam všetkým bledumilom recept: Zmiešajte bielok so soľou, rozrežte polku citrona a túto "masku" si naneste na popálené miesta. Do desiatich minút zmyte a opálenie je omnoho a viditeľnejšie bledšie.
Takže, ak niekto vie d'aľšie recepty, poprípade o kozmetike, ktorá dokáže vybieliť pokožku, píšte sem :)

Niko339

Nahalee - Clean & Clear Advantage spot treatment gel fast action
(helps reduce spots within 4 hours)
Tak to tam je :)

www.google.sk
to je obrázok aj :)

Niko339

Veľmi, veľmi ale veľmi pekne Vám všetkým d'akujem :) Určite vyskúšam každý zo spôsobov a potom dám vedieť :)
VDAKA :)

orol

Áno, extra panenský olivový olej lisovaný za studena, alebo panenský olivový olej lisovaný za studena kúpiš pomerne bežne v obchodoch. Kúp si nejakú malú fľašku EXTRA PANENSKÉHO OLIVOVÉHO ( 250 až 500ml ) a bude Ta to stáť orientačne 3-4 € aj s citrónom. VeĹa zdaru!

iskierka

iba vodu, poriadne tie listy predtým umy od všetkej špinky a krátko povar. Ja som to mávala v chladničke aj tri dni. Večer pred spaním som namočila vatové tampony do toho a nechala priložené na koži dlhšiu dobu... nijak to neuškodí myslím :)