,,Chorobna ,,ziarlivost

Príspevok v téme: ,,Chorobna ,,ziarlivost
Chuana

da sa taka ,,chorobna,, ziarlivost odtsranit aleo ako to nazvat...? nehovorim o normalnej prirodzenej ziarlivosti,ale ja uz maximalne prehanam,som si toho vedoma...ale moja citliva povaha neznesie komplimenty ani na priatelovu sestru.... to je jedno na koho,kym to fakt vyzera dobre aj z mojej strany....

som mlada,mozno preto -18r.

co mam robit? :(

aidalamda

takze myslis ze to neurobila naschval aby ma nasrala a ze ide po mojom priatelovi???? lebo mne to tak pripadalo... :-/

sweater*

vies kolko krat sa to stane mne? je to tym ze sa ti denne pred ocami premelie 100 ludi ze potom sa uz na nich proste ani nepozeras, teda resp. pozeras sa akoby cez nich a vobec si ani neuvedomujes kto ti tie prachy dal, lebo je ti to fakt jedno a uz je to asi milionti clovek takze mne sa to stava stale ze podavam peniaze halabala.

aidalamda

chcem sa spytat... som blazniva ked ma dnes vytocila predavacka v supermarkete??? predstavte si situaciu: odeme s priatelom na supermarketu, ja platim a ona da vydavok nie mne spat ale jemu do ruky. Tak ma nastvala ze az... nie som chorobna ziarlivka ale zda sa vam to normalne???