Make up pre suchú pleť

Príspevok v téme: Make up pre suchú pleť
Michaelaa_26

Dobrý deň
Mám veľmi suchú pleť a potrebujem nejaký dobrý make up.
Poradte mi prosím slečny so suchou pleťou :D ,ktorý sa vám najviac osvedčil a ešte aby dobre držal aspoň 14 hodín :)
dakujem za vaše reakcie!

Plus máte skúsenosti s týmito make upmi ?
Loreal true match
Max factor miracle touch
Vichy Aéra Teint pure
Bonjour healthy mix foundation
..väčšina je na suchú pleť už ste ich vyskúšali ?

Lilika33

Ja som použivala ten catrice HD liqiud a kedze mam suchu plet a videla som ze je matny tak hned som si pomyslela ze niee ale nakoniec som neodolala a kupila si ho a doteraaaz nelutujem vobec a milujem ho.dolezite je aj to ako tu plet na ten makeup pripraviis.Arganovy olej je topka ale pozor,nanasa sa na vlhku plet aj ked stoji sice trosku viac ale je super.aleboo skus nejake podkladove bazy pocula som ze ta loreal je dobraa

Mejkap

Ja mam tiez suchu plet ale zistila som ze z drogerky su neni dobre make up-y. Radsej fakt tie peniaze investuj do jedneho dobreho jak to viacerych. Mne sa osvedcil Mac

Todievca

Ahojte. Prosím vedeli by ste mi poradiť nejaký make-up na suchú pleť z drogérie? Keďže som ešte študentka, tak dráhy make-ul si nemôžem dovoliť.

Poprípade som počula veľký ohlas na: catrice HD liquid coverage. Máte s ním niektorá skúsenosti?. Za každú radu a odpoveď budem moc vďačná

susienka

Aj keď o päť rokov neskôr, ale presne mám rovnaký problém... nič mi na tvári nevydrží, všetko ma vysúša a domov zo školy chodím už odmaľovaná aj keď predtým použijem makeup bázu... o šupinkách ani nehovorím, pomaly sa mením na kapra..

araz

ja mam tiež suchu plet robia sa mi supinky na nose a čele,ja nenasam makeup na krem,ale zmiesam si krem s makeupom a to natriem na tvar a je to omnoho lepsie,vobec tie šupinky nejdu tak vidiet skoro vobec

misula

Prosím vas máme strašne suchu plet hlavne v okoli nosa ked si dam make up .. aj krem je to ok ale o chvilu máme take šupinky na nose a ešte k tomu make up už vobec nemám na tvari iba hnusne suchu plet pomožte mi čo mám robit

dulcemimiq

Tip od vizážistu Max Factor Paliho Ciesara:

Mastná problematická pleť - Lasting Performance make-up /výborné krycie vlastnosti/

Mastná, zmiešaná pleť - Colour Adapt /matný vzhľad, prispôsobí sa približným odtieňom farbe pleti/
Mastná pleť - facefinity /dokonale zmatňuje, zároveň kryje, má praktické a jednoduché použitie/

Zmiešaná a problematická pleť - Miracle Touch /dotykom mení konzistenciu, dobre prekrýva nedokonalosti/

Suchá až šupinkastá pleť - Second Skin /obsahuje vysoké percento vody, dokonale tónuje a nevysúša pleť/

Suchá až citlivá pleť - Xperience /ľahký, jemný, prirodzený s obsahom prírodných výťažkov/

Zrelá pleť - Age Renew /nezbiera sa vo vráskach, pigmenty odrážajú svetlo, pleť pôsobí o viditeľné % mladšie/

jaa11

Kryje tak stredne, urcite nie na vyrazne defekty tvare,je dost rozjasnujuci, mne povedala predavacka v parfumerii, ze je na normalnu az mastnu, tak neviem no....