Make up pre suchú pleť

Príspevok v téme: Make up pre suchú pleť
Michaelaa_26

Dobrý deň
Mám veľmi suchú pleť a potrebujem nejaký dobrý make up.
Poradte mi prosím slečny so suchou pleťou :D ,ktorý sa vám najviac osvedčil a ešte aby dobre držal aspoň 14 hodín :)
dakujem za vaše reakcie!

Plus máte skúsenosti s týmito make upmi ?
Loreal true match
Max factor miracle touch
Vichy Aéra Teint pure
Bonjour healthy mix foundation
..väčšina je na suchú pleť už ste ich vyskúšali ?

jaa11

No vacsina z tychto vypisanych je na mastnu plet....ja mam healty mix a mam plet normalnu, som s nim velmi spokojna

Astor

Skus max factor lasting performance. mam aknoznu plet, niekde suchu, niekde mastnu.. no horor proste ale tento make up mi sedi.
zo spominanych som skula True match bola som totalne sklamana. ked som si ako 12rocna kupila prvy make up patkorunovy miss sporty :D tak nebol taky otrasny. citala som nan asi milion recenzii a vsetci ho vychvalovali, ale ja - dala som ho na tvar a v momente sa mi vytvorili suche mapy, na nose supinky, na co som totalne alergicka! pritom vzdy pouzijem hydratacny krem aj bazu.

zuzi74

ja pouzivam od Mary Kay, tu si pochvalujem a mam aj od Pupy, tiez dobra...skus pohladat na fore v starsich prispevkoch...bolo ich tu spomenutych viacej

zuzi74

Ja mam tiez suchu plet a mne sa velmi paci make up od Burjois s 10 hodinovym efektom, nevysusuje mi plet...taktiez je dobry z tej istej znacky "healthy mix serum", ten je so 16 hodinovym efektom. Oba sa vyborne rozotieraju a netvoria masku.
Spominany healthy mix foundation skor vysusi plet.
Taktiez mam oblubeny od Diora, ale to je uz vyssia cenova relacia.
Problemom je, ze na suchu plet su dobre prave tekute make upy, ale prilis dlho nevydrzia. Skus pouzit podkladovu bazu pod make up, ktora ti jeho trvacnost na pleti predlzi.

olivka30

ja mam skusenost s vichy a la roche ale ani jeden mi nesadol, tiez mam suchu plet a z tychto makeupov som mala supinky. teraz pouzivam bazu pod make up na suchu plet z AA kozmetiky a som spokojna, je uplne vlacna, super sa rozotiera a rozziari plet a aj mierne kryje, takze staci dat len puder a je.

vitali

Ahoj Michaela. Ja mám vyskúšaných len pár makeupov. Nechcela som makeup používať nikdy, ale keďže mi zostali jazvičky po akné, musím :( Jediný makeup, ktorý mi nerobí zle na suchú pleť je New Affinitone od Maybelline. Kúpila som ho za dobrú cenu a je skvelý. Dobre kryje a navyše má tu úžasnú vlastnosť, že keď si ho dávam na tvár, ma nemrazí pocit z ešte väčšieho vysušenia tváre ako to po iných bolo. Ja som hrozne spokojná, konečne to nie je trápenie, dávať si makeup. A po nanesení cítim, akoby som si dala hydratačný krém :)))