Prestava ma bavit moja praca

Príspevok v téme: Prestava ma bavit moja praca
ferro

Dobry den mam taky problem, ze ma prestava bavit moja praca.Pracujem na stavbe ako murar uz cca 9 rokov po skonceni skoly.Postupne a isto ma prestava bavit robit tu niekedy narocnu a niekedy aj slabo platenu pracu,ako stazovat sa nemozem platovo je to lepsie ako ine zamestnania za min.mzdu.Ale neviem ci to je stereotyp alebo je moje telo po tych 9 rokoch uz unavene,mal som 2 urazy rok po roku a som si povedal ze este 1 a koncim so stavbarcinou.Len je tu zasa otazka co budem robit,aku pracu?Lebo treba zivit rodinu a platit a platit,lebo stat nam len bremena dava na chrbat.

olivka30

zalezi na tom aku mas kvalifikaciu a skolu a samozrejme aj ake schopnosti. po 9 rokoch je to asi normalne, ze ta praca prestane naplnat ale clovek sa boji zmeny hlavne kvoli strachu zo straty pravidelneho prijmu. mna moja praca nebavi po 3 rokoch. ak si sikovny, manualna praca ta bavi a vyznas sa, daju sa robit aj lahsie prace v interieroch bytov, domov. sikovnych a spolahlivych majstrov nikdy nie je dost. alebo sa daj do saka a kravaty a zacni robit obchodneho zastupcu :) na taku pracu ta vyskolia a mas ciste ruky, akurat ze musis mat dobry dar reci :)