HNUSI SA MI MOJ PRIATEL.....

Príspevok v téme: HNUSI SA MI MOJ PRIATEL.....
amily

pred par dnami som na jednom chate(povedze ze eroticky zameranom)chatovala so svojim priatelom.on ale nevedel ze som to ja.urobila som to z toho dovodu,ze som vedela ze on tam chodi a chcela som sa nenapadne povypytovat nejake veci ohladom sexu,jednoducho chcela zistit nieco,nejake jeho predstavy,aby som tak obohatila ci vylepsila nas sexualny zivot.nemoralizujte ma,viem ze som to nemala robit,ale robila som to s dobrym umyslom.co som sa vsak dozvedela...asi plati,ze kto sa vela pyta,vela sa dozvie...hladal tam babu na pre mna dost zvlastne sexualne praktiky.pisal ze ma babu(teda mna),ktoru lubi,preto nehlada ziaden vztah ,city,iba chce vyskusat nieco nove.citila som sa hrozne...cumela som na to ako obarena.odvtedy nemam chut stretavat sa s nim,vyslovene sa mi hnusi kazdy jeho dotyk,nemozem sa mu pozriet do oci.hnusi sa mi ze by sa nevahal stretnut s nejakou cudzou babou a robit s nou take(podla mojho nazoru)zvratene veci ako pisal.pripada mi to nenormalne.on mi pripada nenormalny.hovorim si ze proste su to iba jeho fantazie,kazdy nejake mame,ale...ani neviem ako sa citim.som sklamana,nahnevana,rozcarovana,otrasena.....neviem ci mam mlcat alebo povedat mu to.....netusim co robit.bola by som rada keby sa vyjadrili najmä muzi ci tiez maju take fantazie a ci ich naozaj realizuju alebo to zostava v rovine fantazie,ale aj baby ci vedia o zvlastnych praktikach po ktorych ich pritelia snivaju a ako ste na to reagovali,ked ste to zistili.....prosim pomozte mi s tym niekto,lebo sa s nim asi rozidem.....

drnda

amily, tak to ti teda naozaj nezavidim. Ale budes musiet krotit svoje vasne a ked ho milujes, tak nerobit taketo veci. Muzi su z marsu a niekedy treba tolerovat ich fantazie. Urcite mu to nehovor, leob ho stratis. Skus mu nenapadne tie fantazie splnit a mozno ho na chate uz nikdy neuvidis. Ale to je vsetko o partnerskej dovere. Pokail absentuje ta, tak absentuje aj partnerstvo

ariela

wyz ako som z tvojho prispevku pochopila,tak tvoj kamarat k tebe neciti lasku, povazuje ta len a len za svoju priatelku a nic viac.Musis sa s tym vysporiadat.

adi

wyz
Este komplikovanejsie si to napisat nevedela? Ved z toho co si napisala, nie je vobec jasne, ci ste boli spolu, ci ste nieco spolu mali, tak sa pokus este raz a zrozumitelne

wyz

Hm...chcela by som poprosit o Vas nazor.
mam priatela, resp. asi uz kamarata, spoznali sme sa v lete. Pozname sa skoro rok. Zacalo to priatelstvom, postupne sme zostavali priatelia. Aspon on to tak bral, bolo mi s nym super, ale postupne sa mi zacal vyhybat, chce sa nadalej stretavat ako kamarat, ale nechce so mnou nic intimne mat. Nechapem to, ked som sa chcela rozist, bral to, ze som mala zly den a tvaril sa, ze to mam nechat tak. Ked som sa ho spytala ci niekoho ma, odpovedal, ze nama ani kamaratku ani priatelku, chcel by sa nadalej stretavat ale nerozumiem mu. Boli ma to, ja by som chcela nieco viacej, on to vie, no chova sa ako keby to nepocul. Neviem sa s tym vysporiadat, ci sa rozist, alebo to brat ako kamaratstvo, ktore ja kedze ho mam rada, si nebudem vediet prijat. Co si o tom myslite?..dik za Vas nazor

Aalex

Existujú ľudia, ktorým nevadia takéto "voľné" vzťahy alebo čo... Ale pokial Ti to prekáža, tak nie je čo riešiť, veď sama píšeš že sa Ti hnusí! Není o čom!
Mala som priateľa, ktorý si organizoval takéto stretka - bol na univerzite a odovodnil to tým že víkend somnou mu nestačí, potrebuje to aj cez týždeň...Poniektorým kočkám to nevadí - ich vec... Ja mám ale inú predstavu o vzťahu. Rovno mu to povedz, priamo do očí.. Veľa štastia.Daj vediet ako to dopadlo

barbie2

Ahoj amily,

niečo podobné som zažila. To či sa ním máš rozísť je naozaj iba na tebe, ale vyskúšala by som na neho ešte jednu fintu. Dala by som si s ním stretko dohodnuté cez pokec a potom by si videla či to čo písal myslel vážne. Skus to a potom sa rozhodneš. Priznám sa, že na pokec zájdem občas aj ja, ale nikdy som si nepísala s chlapom za účelom sexi stretnutia. Dokonca som si tam našla 2 kamarátov a občas zájdeme na kávu a dobre si vždy pokecáme, nič viac. Dá sa to .
Držím ti palce, aby si to čo najskôr vyriešila a mala pokoj v duši.
barbie2

kikatt

milacik to nie su KOCKY ale obycajne KU.....VY.... co sa skryvaju ze nejakym nickom a su ochotne sa vyspat s kymkolvek pretoze si tak svoje chuniske "sebavedomie" zvysuju..... to ze ty si uz prehnity nikoho nezaujima

mandy21

Ja si myslim, ze cim viac budes svojho priatela spehovat, kontrolovat, skratka nedas mu dychat, tym viac bude unikat. Aspon ja mam taku skusenost. ale dosla som na to po dlhych rokoch vztahov, uz mam 31. Moj frajer ma absolutnu volnost, ale myslim, ze ju nevyuziva, nie je to prenho skratka uz zakazane ovocie.