Kam ta nasa republika speje....

Príspevok v téme: Kam ta nasa republika speje....
Simonella

Aj Vy ste si vsimli, ako to tu je (v nasom state) za posledny cas na *** ? Neviem, ci sa to zda len mne, ale takto este nebolo. Myslim financie, praca, depresie z toho a pod. Ved to je hrozne.. Ludia tu nemaju pracu, musia odchadzat do zahranicia a nechavat tu rodiny s malymi detmi aj na dlhe roky, aby tu vobec prezili..Vsetko ide hore, len prace niet. Nviem ci to je take alarmujuce aj v inych castiach SR, alebo len na vychode, ale na to sa neda divat. Ved rodiny nemaju dat co detom do ust, hlavne ze cigancata si chodia v najnovsich NIKE botaskach..
Ludia pomaly nemaju z coho vyplacat odvody, na krkoch maju exekucie a dlhy, same depky, ja nechapem..Kazdy den nejake samovrazdy.. a preco asi.. Ved to nie je zivot tu. Tu je to len o nejakom prezivani z dna na den. Ked sa pozriem ako ziju napr. ludia v Amerike, v kolkej hojnosti, kazdorocne vselijake dovolenky a rozhadzovanie penazi na hovadiny. Tu clovek obraca kazdy cent. Vazne premyslam, ze odtialto je najlepsie odist co najdalej.. Podla mna si mame zivot uzivat, ved je len jeden, a nie ho takto prezit..
Pisem to tu, lebo chcem vediet, ci to takto vnimate aj Vy, alebo ja to len vidim takto hrozne..

ewelin28

no my Slováci sme takí...furt sa len sťažujeme....ale kľudne necháme politikom a ďalším papalášom a neviem komu ešte rozkrádať Slovensko....máme sa zle, je to hrozná doba, ale sami si zato môžeme....teda zato, že nič nerobíme preto, aby bolo lepšie :)
inak vždy si poviem, že lepšie žiť takto od výplaty k výplate, ako žiť tak, ako ľudia v rozvojových krajinách :)
*Aja02..tie "istoty" si sami Slováci zvolili...mimochodom mne sa nezdá, žeby za Radičovej alebo Dzurindovej vlády bolo lepšie :D v politike treba riadnu očistu vykonať, inak to lepšie nebude....

pan d.

Ceny mame ako v Nemecku, ale tie platy su fakt na zaplakanie. Moja tetka robi cely mesiac za 330 eur. To je co za plat?:DDD Vsak to je vysmech ludom.

Lulu2011

vsetci prec, inak to nevidim, este nejaky IT sa tu uzivi a ti co maju statsie a ostali v niecom statnom co sa este zvysilo, vcera sme si sadli s muzom na fkofolu a platili sme 2 eura, to je uz co, uz len cista voda do prazdnej flasky nabuduce

Aja02

Hlavná vec, že živnostníkom všetkom pozvyšovali, aby mali na dôchodky. Také kecy. Ľudia, ktorí majú menej ako 40 sa dôchodku už ani nedožijú. Do práce budeme chodiť s rakvou.

Simonella

No ved som zabudla dodat,co nam odkazuju pani poslanci: ze uz ani na dochodky nam nebude :)) Ze si mame uz odteraz zacat setrit. Ale to asi viete..