500 eur na chodníku - čo teraz?

Príspevok v téme: 500 eur na chodníku - čo teraz?
Karoli

Ako to je, ked sa nájde na chodníku alebo takto ,,von,, napr. 500 eur,??? čo keby som ich našiel na luke??? nemožem si ich nechať???a ako budu vedieť, že som ich vzal stade práve ja??

A od kolko penazi sa nesmu brať?? má to nejaký limit???

ono totiž kamarat vraj našiel a dokonca 2-x peniaze, raz 20eur, a potom 50. jedny dakde na chodniku večer pred kaviarnou ..a druhe neviem...

zaujíma ma to ,preto sa pýtam. dikes

Karoli

Pre všetkych - ja som 500eur nenašiel.
len ma to zaujima..kamaratovi sa zadarilo už dvakrat.

a ja chcem vedieť, čo s týmito velkymi(bankoFkami):D..kedže som videl tie spravy..

0vecka

sa mi paci cloveku padne peceny holub z neba a on je z toho cely v pecku ze co teraz pritom staci uz len preglgnut :) ...

milli11

To co uz ludia riesia? Najlepsie by bolo, keby si ich tam nechal,mozno niekto iny, kto ich najde bude vediet, co s nimi. :DDD

system

ak by som nasiel penazenku, ihned by som kontaktoval cloveka komu by patrila ( podla obcianskeho na facebooku alebo prinajhorsom poslal postou na adresu ) urcite by som to neodniesol na fyzlaren, v 80% by si to nechali. Keby som nasiel peniaze na zemi tak by som si ich nechal, hadam nebudem hladat cloveka ktory ich stratil nie ? Proste ich zrejme stratil niekto kto si ich nezasliuzi a ziska ten kto si ich zasluzi :D

pan d.

A nenasiel ich nahodou vo vrecku ineho cloveka?:DDD
Niekedy clovek nasiel aj dvadsat korun, ale teraz odkedy je euro ani cent. Moja skusenost.

shy

Blbá otázka :D pokial tie peniaze niesú podpísané, tak neni nad čím rozmýšlať :) si predstav ako by hlásili v rozhlase, že: Na chodníku sa našli peniaze, kto ich stratil, nech sa hlási na polícii! - no určite by prišiel iba ten človek, ktorý ich stratil :)